2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aslında çokta değildi gece birden 9a kadardı. Zaten şimdi 3 saat sıvı almadım tekrar test yaptım negatif ☺️ Lh testi de yaptım onu biraz koyu görünce heveslendim ama predictor net bir şekilde negatif
O zaman innovita neden öyle gösterdiki ben hiç onun gebelik testlerinden yapmadım koyu resmen

Kızlar dün gece acilden yatışım yapıldı kanamam başlamıştı dış gebelikten şüphelendiler sonra kimyasal gebelik denildi bebeği kaybettim buralara da uğramıcam artık psikolojim çok kötü hepinize dua ediyorum tez zamanda rabbim kucağınızı doldursun kendinize iyi bakın.
Allah'ım sana katında en hayırlı olanı versin. Seni seviyoruz

Kızlar dün gece acilden yatışım yapıldı kanamam başlamıştı dış gebelikten şüphelendiler sonra kimyasal gebelik denildi bebeği kaybettim buralara da uğramıcam artık psikolojim çok kötü hepinize dua ediyorum tez zamanda rabbim kucağınızı doldursun kendinize iyi bakın.
Gerçekten normal degil artık yaaa bu aşılar mahfetti bizi hamile kaldıgımıza sevinemicez artık öyle de oluyor zaten. Seni çok iyi anlıyorum ben 8 ay oldu kaybedeli hala psikolojim bozuk canım çok üzüldüm sanada 😔😔

Evet sukurler olsun canım devletteki doktor kan uyuşmazlığı iğnesi verdi. Bebek biraz aşağıda dedi. 6+1 gördü bebeği 7+0 bugün normalde. Ama 6+6 da olabilir adetim gece geç gelmiş takvime öyle işaretlemiş olabilirim. Doktor kalp atışını duydu, gösterdi, ben de duydum. İşte burda dedi. Çok güzel ritmik dedi. Progestan yazdı. Betayi onemsemiyoruz artık dalgalanmasini. Bebek önemli dedi. Şok icersindeyim. Minik mucizem benimle. Doktora gidicem yine özele 2 de dua edin nolur
Yaaa ciddenmi Allahım nasıl sevindim çok duygulandım 🥹🥰rabbim yavrunu ayırmasın senden

Aslında çokta değildi gece birden 9a kadardı. Zaten şimdi 3 saat sıvı almadım tekrar test yaptım negatif ☺️ Lh testi de yaptım onu biraz koyu görünce heveslendim ama predictor net bir şekilde negatif
Bebısm ben her testte golge goruyorum yaa gozlerım artık otomatıkmı cekıyor nedır..senı heveslendırmıcem sonra ınsan uzuluyor.artık yapma test mınnosum.gec dollenme vs varsada adetın gecıkır zaten.olsun saglıklı olsunda varsın bır ay gec gelsın dıyecegız🙏

Canım sana umut verip sonra uzulmeni istemem ama innovita gölge çıkardığı zaman erken gebelik testi çizgi cikartmamisti. İnnovita aradan saatler gecti hep kuruma çizgisi çıkartıyor diye umursamamistim ama bakınca ilk o gösterdi. Bat ne zamandi senin

Bebısm ben her testte golge goruyorum yaa gozlerım artık otomatıkmı cekıyor nedır..senı heveslendırmıcem sonra ınsan uzuluyor.artık yapma test mınnosum.gec dollenme vs varsada adetın gecıkır zaten.olsun saglıklı olsunda varsın bır ay gec gelsın dıyecegız🙏
Aynen canım yapmıcam test yoruldum vallahi

Canım sana umut verip sonra uzulmeni istemem ama innovita gölge çıkardığı zaman erken gebelik testi çizgi cikartmamisti. İnnovita aradan saatler gecti hep kuruma çizgisi çıkartıyor diye umursamamistim ama bakınca ilk o gösterdi. Bat ne zamandi senin
Bat 5 Temmuz ama zaten negatif olduğundan eminim canım.innovita sayfasına da gönderdim kadın bu test negatif dedi. Altta çıkan gölgeye değil üstte beliren çizgiye pozitif diyebiliriz dedi

X