2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

AAmin canım benimmm kanamam gelmeyince bir daha fitil olarak günde iki kez 300 yazmış
ben yumurtam çatladığından beri kullanıyorum geceleri 2 tane fitil olarak bayramdan önce teke düşürdü bence çok etkisi var kanama yoksa Allahın izniyle çok rahat tutunur bu minnoş biraz nazlı olacak herhalde :)

Kızlar çok farklı bi şey keşfettim ben iki kez hamile kaldım biri Kasım ayındaydı yumurtlama günüm dolunaydı , bebeğin tahmini doğum tarihi de ağustostaki dolunaya denk geliyordu
Şimdi haziranda hamile kaldım yine dolunay günü yumurtlamaydı bebeğin tahmini doğum tarihi yine dolunay’a denk geliyor
kalbini duyacağız dolunay’a denk geliyor haydaaa 😅
Dolunayda olanlar kız olur yazmışlar bakalım doğru çıkacak mı

İnsaallah canimm annesi sever onu
Seni hiç bırakmasın inşallah o kadar duygulandım ki anlatamam burada düşükleri kimyasalları duydukça çok bunalıma giriyorum artık yazamasamda sizlere neden diye konuşmaktan kendimi alı koyamıyorum. Sen düşük yapıyorum yazınca benim 7 haftalık düşügüm geldi aklıma inan şuan o kadar sevindim ki gözyaşlarım pıt pıt hamile olan tüm arkadaşalrım saglıkla kucagınıza alın inşallah düşük yapmak benim hayatımı çok kötü etkiledi 😔😔

Kızlar çok farklı bi şey keşfettim ben iki kez hamile kaldım biri Kasım ayındaydı yumurtlama günüm dolunaydı , bebeğin tahmini doğum tarihi de ağustostaki dolunaya denk geliyordu
Şimdi haziranda hamile kaldım yine dolunay günü yumurtlamaydı bebeğin tahmini doğum tarihi yine dolunay’a denk geliyor
Adını da dolunay koyarsın artık bu kadar işareteee 😍

ben yumurtam çatladığından beri kullanıyorum geceleri 2 tane fitil olarak bayramdan önce teke düşürdü bence çok etkisi var kanama yoksa Allahın izniyle çok rahat tutunur bu minnoş biraz nazlı olacak herhalde :)
Valla nazını severim onun da kendimden geçtim aynaya bakıyorum bu kim diye 🥰🥰 Allah'ım sen nelere kadirsin

tüm teorilere göre senin kız oluyor eğer erkek olursa tüm tespitleri çürütmüş olursun :KK70:

Seni hiç bırakmasın inşallah o kadar duygulandım ki anlatamam burada düşükleri kimyasalları duydukça çok bunalıma giriyorum artık yazamasamda sizlere neden diye konuşmaktan kendimi alı koyamıyorum. Sen düşük yapıyorum yazınca benim 7 haftalık düşügüm geldi aklıma inan şuan o kadar sevindim ki gözyaşlarım pıt pıt hamile olan tüm arkadaşalrım saglıkla kucagınıza alın inşallah düşük yapmak benim hayatımı çok kötü etkiledi 😔😔
Ben de sen örnek verince ümidimi kesmiştim ama gitmesi hayirliysa benden Allah'ım şimdi alsın beni cennette beklesin dedim😭 eğer tutunacak da da sen sağlık ver rabbim diye çok dua ettim. Bir doktora daha gidicem daha hiçbir şey kesin değil ama kanama alanı yok dedi🥰canım Allah'ım sana da bol bol mükafat versin bu acın icin

Canım bu testin albi olduğuna emin misin bende albiyle öğrendim gebeliği 13.59betayı gösterdi ama benim aldığımın üzerinde t1 t2 vardı
Ahahah tabi eminim yaa mavi kutusu Al Bi gebelik testi yazıyor. 🤭

Ay kızlar yaaa içime umut oldu bak testin hatalı olması 😍 neyse yine de umutlanmadan devam edeyim ben 🤗

Ben de sen örnek verince ümidimi kesmiştim ama gitmesi hayirliysa benden Allah'ım şimdi alsın beni cennette beklesin dedim😭 eğer tutunacak da da sen sağlık ver rabbim diye çok dua ettim. Bir doktora daha gidicem daha hiçbir şey kesin değil ama kanama alanı yok dedi🥰canım Allah'ım sana da bol bol mükafat versin bu acın icin
Çok şükür kalp atışını duymuşsun canım kanaman da yokmuş saglıkla tutunacak sana inşallah bebegin. Özele gidince ultrason resminide at bakalım yaramaza görmeden erkek hissettim minnoşu 🥰🥰

Kızlar dün gece acilden yatışım yapıldı kanamam başlamıştı dış gebelikten şüphelendiler sonra kimyasal gebelik denildi bebeği kaybettim buralara da uğramıcam artık psikolojim çok kötü hepinize dua ediyorum tez zamanda rabbim kucağınızı doldursun kendinize iyi bakın.
Çok geçmiş olsun canım.. Ne söylenir bilemiyorum ama umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız🤲🏻🍀

Kuzucum ıdrarı bıraz fazla tutmussun sanki.emın olmak ıcın aksam bıdaha tekrarla bıtanem
Aslında çokta değildi gece birden 9a kadardı. Zaten şimdi 3 saat sıvı almadım tekrar test yaptım negatif ☺️ Lh testi de yaptım onu biraz koyu görünce heveslendim ama predictor net bir şekilde negatif

Eklentiler

• 41F72E20-B0DB-44B3-9F30-1903C6F64F72.jpeg
    41F72E20-B0DB-44B3-9F30-1903C6F64F72.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar dün gece acilden yatışım yapıldı kanamam başlamıştı dış gebelikten şüphelendiler sonra kimyasal gebelik denildi bebeği kaybettim buralara da uğramıcam artık psikolojim çok kötü hepinize dua ediyorum tez zamanda rabbim kucağınızı doldursun kendinize iyi bakın.
çok geçmiş olsun canım Allah tez zamanda kucağını bebeğinle yeniden doldursun

Rabbim dayanma gücü versin tekrardan sağlıkla nasip olur inşAllah canım 🤲🏻

Çok geçmiş olsun dış gebelik olmamasına şükür canım inşallah sağlıkla yeniden buralarda olursun 🙏🏻 dualarımdasın

X