2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar maalesef düşmeye başlamış beta. Doktor büyüyüp sonra sorun çıktığını yoksa kalp atışı olmayacağını söyledi. Kalbi de sabah dinledigime göre yavaşlamış kuzumun. Cennet meleğim. Onun beni terk etmesini beklicem😭 beta başta yavaş artmıştı bu doktor betanın başta gümbür gümbür artması lazımdı dedi. Senin yavaş artmış başta zaten dedi
Cennette seni bekleyen bir meleğin olacak canım benim orada onu bekleyen onunla oyunlar oynayacak abileri ablaları var. En güzel yere gidecek emin ellerde olacak 😍

Çok sağol canım aynen öyle rabbim kolaylikla vermişti ama hemen geri aldı. Olsun bir hayır vardır
Allahım sabır versin, doktorlar da bir öyle diyor bir böyle. Ne diyeceğimi şaşırdım. Metin olun, yaşanacak çok daha ağır ve büyük acılar var. Bazen yaşadığımız acıya şükrettirebiliyor Allahım. Mesela babamı kaybettiğimde biri bana dedi ki, "insanlar cesetlerini bulamıyor, ya da cesedin parçalarını arıyorlar. Ne güzel dolu dolu bir hayatı oldu öyle düşün"
Böyle zamanlarda kendi kendimizi telkin edebilmemiz oldukça önemli. Kucağına alacağın çok güzel bir evladın olacak eminim. ancak şu anda bunları yaşaman gerekiyormuş. Diliyorum en kısa zamanda atlatırsın. 🙏

Kızlar şehir hastanesinde kromozom analizi vermiştim 3 ay bekledim sonunda çıktı dedim sabah laborant aradı. Verdiğiniz kan yeterli gelmemiş çalışmaya gelip tekrar verin diye. Ama sonuç çıktı görünüyor dediğimde o sonuç içi boş dedi. 3 ay bir boşu beklemişim hüngür hüngür ağlicam ya
Ay inanamıyorum ya bu nasıl bir ihmalkarlık

Kızlar maalesef düşmeye başlamış beta. Doktor büyüyüp sonra sorun çıktığını yoksa kalp atışı olmayacağını söyledi. Kalbi de sabah dinledigime göre yavaşlamış kuzumun. Cennet meleğim. Onun beni terk etmesini beklicem😭 beta başta yavaş artmıştı bu doktor betanın başta gümbür gümbür artması lazımdı dedi. Senin yavaş artmış başta zaten dedi
canım cok uzuldum, Rabbım dayanma gucu versın,
ınsallahhh saglıkla tekrardan nasıp olur..
beta az artması ya da cok artması bazen belırleyıcı olabılıyor ya..
benımde bundan oncekı gebelıgımde cok yusektı baya artmıstı meger mol gebelıkte o sekılde oluyormus bılmıyordum..
Rabbım tum herkese saglıkla nasıp etsın, cennette melegın senı bekleyecek sana şefaatçi olacak annesi

Yer onu annesi canım yavrum , beni beklesin inşaallah layık olabiliriz cennete.
canım cok uzuldum, Rabbım dayanma gucu versın,
ınsallahhh saglıkla tekrardan nasıp olur..
beta az artması ya da cok artması bazen belırleyıcı olabılıyor ya..
benımde bundan oncekı gebelıgımde cok yusektı baya artmıstı meger mol gebelıkte o sekılde oluyormus bılmıyordum..
Rabbım tum herkese saglıkla nasıp etsın, cennette melegın senı bekleyecek sana şefaatçi olacak annesi

Kızlar şehir hastanesinde kromozom analizi vermiştim 3 ay bekledim sonunda çıktı dedim sabah laborant aradı. Verdiğiniz kan yeterli gelmemiş çalışmaya gelip tekrar verin diye. Ama sonuç çıktı görünüyor dediğimde o sonuç içi boş dedi. 3 ay bir boşu beklemişim hüngür hüngür ağlicam ya
Nasıl yani boş🤨sana
Ben de düşmesini beklicem canım Allah dayanma gücü versin
Bende kendisi düşmedi canım ağrıdan acile gidiyordum..doktorum dedi kendisinin düşmesi için çok zorlanıcan ve çok stresli dedi..ondan kürtaj oldum vakumlu kazma hiçbir şey olmuyor

Canım sen tüp bebek vardı sonra düsmüstü o simdi tekrar mı hamilesin cok sevindim eger öyleyse 🙏🏻
canım evet tup bebekle mol gebelık gecırdım kurtaj olmustum,
mayıs ayında hamıle oldugumu ogrendım, ınsallaahh saglıkla ılerlesın ve dunyamıza gelsın ınsallaahhh,
cok sagolasın..
Rabbım tum ısteyen herkese saglıkla versın, kımseyı yormasın

Gittim kalp atışı yavaşlamış biraz daha yolk kesesi normal kesesine göre çok büyük çocuğun suyu az dedi. Betan da çok çok düşük dedi. En azından eşimle kalbini dinledik yüreğime sakinlik verdi rabbim
Allahım yarabbim bir seviniyoruz bir üzülüyoruz canım Allahım yardımcın olsun zor biliyorum ama dayanmalısın en hayırlısı böyleymiş 🙏

mayıs ayında hamıle oldugumu ogrendım, ınsallaahh saglıkla ılerlesın ve dunyamıza gelsın ınsallaahhh,
cok sagolasın..
Hayırlı olsun canım sag salim kucağına al insallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

cok sagolasın..
Canim ben senin hamile olduğunu bilmiyordum çok çok sevindim😍 bana umut oldun🥰bende tüp bebekle kimyasal yaşadım

Canim ben senin hamile olduğunu bilmiyordum çok çok sevindim😍 bana umut oldun🥰bende tüp bebekle kimyasal yaşadım
canımmm cok sagol daha cok yenı 7 haftalık oldu, bırazda tedırgınlık vardı acıkcası ...
hala da var gercı.yarın randevum var tekrardan..
ınsallaahh saglıkla ılerler ve dunyaya gelır..
Rabbım tum ısteyen herkese nasıp etsın.. hepımız cok fazla hak edıyoruz..
zamanımız gelmıs olsun :KK200: :KK200: :KK200:

Haydaaaaa bu nasıl iştir ya. Sinir oldum. Alan kişi mi doğru almamış kanı anlamadım ben. Resmen insanların vaktini çalmaktır bu. Neyse, vardır bunda da bir hayır.

Ay inanamıyorum ya bu nasıl bir ihmalkarlık
Eşim konuştu şimdi kanda üreme olmamış dediler tekrar alalım en acilinden sonucu çıkarıcaz dedilee. Hayattaki şansım resmen

Kuzum Allah sabır versin en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın inşallah. Cennette bir meleğin var artık. Dilerim bundan sonraki gebeliğin sağlıklı olur ♥️ yıpratma kendini lütfen 🙏🏼

canımmm cok sagol daha cok yenı 7 haftalık oldu, bırazda tedırgınlık vardı acıkcası ...
hala da var gercı.yarın randevum var tekrardan..
ınsallaahh saglıkla ılerler ve dunyaya gelır..
Rabbım tum ısteyen herkese nasıp etsın.. hepımız cok fazla hak edıyoruz..
zamanımız gelmıs olsun :KK200: :KK200: :KK200:
Ayy ne güzel bu defa kucağına al canım🙌🏻🥰Tedirginlik bendede var canım hamile kalıyorum sevinemiyorum bile..korkuyorum kalmaya bile.Amin canım Allah olmayanlara nasip etsin tez bir zamanda🙌🏻

X