2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar o kadar üzgünüm ki muhabbet kuşum biz bayram tatilindeyken vefat etmiş, annemlere bırakmıştık onlar da hayata döndürmeye çalışmışlar ama olmamis 🥺 onların da kuşu vardı zehirlendi desem ikisine de bişey olurdu uçarken kafasını mi vurdu bir yerlere bilmiyorum. Annekusum derdi bana 🥺 evin her yerinde anısı var sürekli ağlıyorum. Geçtiğimiz ay iyi ki bu kuşla yollarımız kesişti düşük yaptım psikolojim bozuldu ama bana terapi gibi gelen bı kuşum var demiştim 🥺 1 aylıkken sahiplenmiştim, 3 yaşına girmisti, ballı kurabiye bile vermez kendim fırında ellerimle yapardım uzun süre yaşasın bizimle kalsın diye 🥺 insanlar minik bı kuş ne olacak gözüyle bakıyorlar ama o benim yavrum gibiydi birbirimize çok düşkündük anne diyordu annecik diyordu aşkım derdim bebeğim diye cevaplardi. O kadar uzgunum ki herşey arka arkaya geliyor hayatımda gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum artık. Bayram tatili bana çok iyi gelecek temmuz ayında bebek haberimizi alacağız derken böyle bir şey oldu sizinle paylaşmak istedim 🥺 kalbim acıyor resmen 😞🥺
Başınız sağolsun 🙏🏻🥺 minnoşum görevini tamamlamış demek ki.. inşallah bir başka ruhun sizinle olacağının haberi olur bu durum 🙏🏻 bebeğiniz olduğunda hep anlatırsınız ona , anılarıyla büyür ❤️

Yolculuk boyunca hep içim kötüydü niyeyse Allah korusun kaza falan yapcaz diye düşündüm eve geldigimizde çok şükür kazasız belasız geldik eve diye dua etmiştim. Ptesiye çok güzel baslayacagim dinlendim de dedim akşam annemlere gidince bu haberi aldım 🥺 dediğin gibi belki de daha başka şeyler olacaktı. Her şey geçiyor ama zaman lazım tabii🙏 güzel şeyler inşallah yakındır 🙏
İnşAllah canım benim zamanla her şey daha iyi olacak 🤲🏻☺️

M muhendishanim98 kuzum aynısını aralık ayında yaşadım.. ben kürtaj oldum parça kalmaması için işin psikolojik tarafı dışında kürtaj sonrası çok rahattım rahim tertemiz oldu 30 yıldır yaşadığım adet sorunları pco çok garip olacak ama her şeyim düzene girdi günü gününe olmaya başladı doktorum bir adet gör sonra yine yap bebeği demişti ben bilerek ara verdim ama fiziksel hiç sorun yoktu 🙏🏻 çok iyi anlıyorum suan seni o odada olmak ben kürtaj için gittiğimde odamda beşik vardı 🥺 çok ağladım ama sonra düşündüm doğru zaman değildi sağlıklı olmadığı için olmadı belki de.. şükür yeniden hamile kaldım sen de tekrar kalacaksın şükürler olsun hamile kalabiliyorsun 🙏🏻🙏🏻
Evet sukurler olsun canım devletteki doktor kan uyuşmazlığı iğnesi verdi. Bebek biraz aşağıda dedi. 6+1 gördü bebeği 7+0 bugün normalde. Ama 6+6 da olabilir adetim gece geç gelmiş takvime öyle işaretlemiş olabilirim. Doktor kalp atışını duydu, gösterdi, ben de duydum. İşte burda dedi. Çok güzel ritmik dedi. Progestan yazdı. Betayi onemsemiyoruz artık dalgalanmasini. Bebek önemli dedi. Şok icersindeyim. Minik mucizem benimle. Doktora gidicem yine özele 2 de dua edin nolur

Evet sukurler olsun canım devletteki doktor kan uyuşmazlığı iğnesi verdi. Bebek biraz aşağıda dedi. 6+1 gördü bebeği 7+0 bugün normalde. Ama 6+6 da olabilir adetim gece geç gelmiş takvime öyle işaretlemiş olabilirim. Doktor kalp atışını duydu, gösterdi, ben de duydum. İşte burda dedi. Çok güzel ritmik dedi. Progestan yazdı. Betayi onemsemiyoruz artık dalgalanmasini. Bebek önemli dedi. Şok icersindeyim. Minik mucizem benimle. Doktora gidicem yine özele 2 de dua edin nolur
Yaa ağlattın beni sevinçten o kadar sevindim ki çok şükür Allahım çok şükür 🤲🏻 Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım benim

Ayyy Allahım yüreğimizi ağzımıza getirdi minnoş ya 😍😍 şükür 🙏🏻 olumlu düşün bol bol konuş onunla canım başladı bile şimdiden almaya bilincine bence

Başınız sağolsun 🙏🏻🥺 minnoşum görevini tamamlamış demek ki.. inşallah bir başka ruhun sizinle olacağının haberi olur bu durum 🙏🏻 bebeğiniz olduğunda hep anlatırsınız ona , anılarıyla büyür ❤️
Amin amin canım inşallah, çok güzel şekilde anacağız, anlatacağız onu, umarım o da bizimle olduğu için çok mutlu,huzurlu hissetmiştir 🥺🧡 güzel haberler alabilirim artık inşallah. Bunalıma girdim 🥺😞

Çok şükür canım bebeğin seninle🥰😍artık ben burda kimsede düşük görmek istemiyorum hamile kalak doğurak Allahım🙌🏻🙌🏻

Ayyy Allahım yüreğimizi ağzımıza getirdi minnoş ya 😍😍 şükür 🙏🏻 olumlu düşün bol bol konuş onunla canım başladı bile şimdiden almaya bilincine bence
Evet dün eşimle tartisinca acaba nolucak demiştim ondnq mi oldu bilmem 😏onu istemediğimi düşündü ama ne kadar çok sevdiğimi istediğimi dün gece anladim

Ohh çok şükür geçmiş olsun bile yazamamıştım çok ama çokkkk sevindim dualarımız sizinle🙏

Canım sana da geçmiş olsun senin nasıl olmuştu. Kızlar hemen kürtaj derlerse hastane değiştireyim mi. Kendiliğinden düşmesi için napmam lazım veya doktor ne verir kaç gün ilaç kullanılır kaç günde sökülmesi beklenir. Ufak ilcedeyim, ona göre şehre gidicez 1.5 saat mesafede. Kan uyuşmazlığı için iğne vurdular şimdi
Sağol canım benim burda kanama leke şeklinde başladı sonra kanama gibi geldi ama çok şiddetli ağırdı benim hastanede tuttular morfin bile vermişler hiç hatırlamıyorum bir sürü ilaç verdiler beni 2 kere ulturasona soktular o zaman düşük dediler sonra kanama varkende ulturasonla aşağıdan baktılar düşmüş dediler haftada bir kan tahlılı istediler betaya bakmak için sıfırlanmasını takip ettiler

Sağol canım benim burda kanama leke şeklinde başladı sonra kanama gibi geldi ama çok şiddetli ağırdı benim hastanede tuttular morfin bile vermişler hiç hatırlamıyorum bir sürü ilaç verdiler beni 2 kere ulturasona soktular o zaman düşük dediler sonra kanama varkende ulturasonla aşağıdan baktılar düşmüş dediler haftada bir kan tahlılı istediler betaya bakmak için sıfırlanmasını takip ettiler
Sağol canım bilgilendirmen için rabbim en hayırlı zamanda kolaylıkla nasip etsin sana

Çok şükür canım çok şükür ayy çok sevindim allahım saglıkla büyümesini nasip etsin inşallah canım sımsıkı tutunsun annesine inşallah canım benim 🥰🥰

ah canım ya çok uzuldum, Rabbım kolaylaştırsın ınsallah kurtaja gerek olmaz ..
uzun mu yolculuk yapmıstın? ama bununla alakalı oldugunu sanmıyorum, saglıksız gebelıkler maalesef ılerlemıyor :KK43:
ınsallah saglıkla en kısa surede tekrardan nasıp olsun
Canım kalp atışını duyduk sağlıklı şu anda peogestan başladı🙈

canım çok geçmiş olsun çok şükür iyiymiş progestan çok iyi bende hala kullanıyorum tutunmayı güçlendiriyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK200:

Haydaaaaa... Hani albi iyi marka demiştik yaaaa 😭 ay başka test yok evde. Ama cumaya kadar reglim gelmezse gider kan tahlili veririm 😍
Canım bu testin albi olduğuna emin misin bende albiyle öğrendim gebeliği 13.59betayı gösterdi ama benim aldığımın üzerinde t1 t2 vardı

X