2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım ben bu duyğuyu bilmiyorum ama senin için nasıl iyi geliyorsa öyle et..biraz zaman ver kendine kabul ettikten sonra kararını vericen..Belkide senin bebişinin gelmeğine çok az kaldı...artık onunla ilgilenicen
Hep bebeğimle kusumuzu hayal etmiştim çocuğumuz hayvan sevgisi ile büyüyecek, kusumuz da insan canlısı bebeğimizi çok sevecek diye 🥺 şu an göremeyecek o kadar üzgünüm ki 🥺 kendime biraz zaman tanıyıp kararımı vereceğim artık 😞

Kızlar düşük yapıyorum beynimden vurulmusa döndüm 7 haftalikti tam bugün. Yolculuk mu, iye için kullandığım antibiyotik mi, guatr mi, kan uyuşmazlığı mi böyle yaptı bilmiyorum. Ama çok değişik hissediyorum gecenin bu saatinde. Beta 4000 çıktı. İnşaallah kendiliğinden düşer de sıkıntı olmaz
ah canım ya çok uzuldum, Rabbım kolaylaştırsın ınsallah kurtaja gerek olmaz ..
uzun mu yolculuk yapmıstın? ama bununla alakalı oldugunu sanmıyorum, saglıksız gebelıkler maalesef ılerlemıyor :KK43:
ınsallah saglıkla en kısa surede tekrardan nasıp olsun

Şu kırmızılık geçti mi canım tekrar üstten çeksen
IMG_20230703_114346.jpg
IMG_20230703_114320.jpg

Hep bebeğimle kusumuzu hayal etmiştim çocuğumuz hayvan sevgisi ile büyüyecek, kusumuz da insan canlısı bebeğimizi çok sevecek diye 🥺 şu an göremeyecek o kadar üzgünüm ki 🥺 kendime biraz zaman tanıyıp kararımı vereceğim artık 😞
Bazen malesef hayal etdiklerimiz gerçek olmuyor..bebeğin olsun yeterki onun kendisine minik kuş alırsın☺️zamanla bütün acılar gidiyor canım..zaman zaman kendi sözünü diyecek sana

Canım sana da geçmiş olsun senin nasıl olmuştu. Kızlar hemen kürtaj derlerse hastane değiştireyim mi. Kendiliğinden düşmesi için napmam lazım veya doktor ne verir kaç gün ilaç kullanılır kaç günde sökülmesi beklenir. Ufak ilcedeyim, ona göre şehre gidicez 1.5 saat mesafede. Kan uyuşmazlığı için iğne vurdular şimdi
Canım kanaman olursa kanama ile atarsın ama doktorun görüp bakması lAzım büyük ihtimal bebek oluşmamamıştır boş gebeliktir kürtaja gerek kalmadan düşer inşallah

Evet diğer kuşun hayatini görünce ona da çok üzülüyorum, eşim de sonuçta o da bizim kusumuzun kardeşi dedi ama o kadar ağır geldi ki bana acısı 🥺 evet tam olarak söylediğin gibi hissediyorum insanlar teselli vermeye çalışıyor neyse bı daha alirsiniz vs. diye ama manavdan elma almıyorum ki o da bir can benim evladım gibiydi. Konuşurken hep sana kardeş mi gelecek derdik çok bagliydim 🥺 şu an sürekli ağlıyorum zaten evin her yerinde anısı var, konuşurken videoları var. Yerde tüyünü görüyorum masada görüyorum sürekli onu hatirlatacak bişey görüyorum minicik bedeniyle toprakta o kadar üzgünüm ki 🥺 diğer kus için de biraz vakte ihtiyacım var sanırım onun için de cok üzülüyorum ona da çok güzel bakarım ama ellerimden giderse 🥺 kendi kuşum gibi olur mu onun yeri çok ayrı diye de düşünüyorum biraz zamana ihtiyacım var sanırım 🥺 tam temmuzda herşey çok güzel olwcak derken çöktüm resmen 😞
Hayatta her şey beklenildiği gibi olmuyor işte. Beklentimizin çok altında şeyler yaşayınca travma yaşamış oluyoruz ama hepsinin bir dengesi var. Kötü şeyler yaşıyorsak iyi şeyler çok yakındır. Yeterki isyan etmeyip vazgeçmeyelim

Haydaaaaa... Hani albi iyi marka demiştik yaaaa 😭 ay başka test yok evde. Ama cumaya kadar reglim gelmezse gider kan tahlili veririm 😍
Kaç dk geçti canım bu resimi çekerken genelde yeni yapınca böyle kırmızı oluyor sonra beyaza dönüyor🤔

Hayatta her şey beklenildiği gibi olmuyor işte. Beklentimizin çok altında şeyler yaşayınca travma yaşamış oluyoruz ama hepsinin bir dengesi var. Kötü şeyler yaşıyorsak iyi şeyler çok yakındır. Yeterki isyan etmeyip vazgeçmeyelim
İsyan etmemeye hep bir hayr vardır demeye çalışıyorum ama çok yoruldum ne yapacağım bilmiyorum Allah daha beterlerinden saklasın inşallah 🙏

Bazen malesef hayal etdiklerimiz gerçek olmuyor..bebeğin olsun yeterki onun kendisine minik kuş alırsın☺️zamanla bütün acılar gidiyor canım..zaman zaman kendi sözünü diyecek sana
Evet zamanla acım azalacak insallah 🙏 daha beterlerinden korusun Allah, yattığı yer incitmesin miniğimi 🥺

M muhendishanim98 kuzum aynısını aralık ayında yaşadım.. ben kürtaj oldum parça kalmaması için işin psikolojik tarafı dışında kürtaj sonrası çok rahattım rahim tertemiz oldu 30 yıldır yaşadığım adet sorunları pco çok garip olacak ama her şeyim düzene girdi günü gününe olmaya başladı doktorum bir adet gör sonra yine yap bebeği demişti ben bilerek ara verdim ama fiziksel hiç sorun yoktu 🙏🏻 çok iyi anlıyorum suan seni o odada olmak ben kürtaj için gittiğimde odamda beşik vardı 🥺 çok ağladım ama sonra düşündüm doğru zaman değildi sağlıklı olmadığı için olmadı belki de.. şükür yeniden hamile kaldım sen de tekrar kalacaksın şükürler olsun hamile kalabiliyorsun 🙏🏻🙏🏻

Amin bebeğim eşin ve sen iyisiniz çok şükür 🤲🏻 Belki size bir şey olacaktı rabbim bu acıyla sınayarak korudu sizi
Yolculuk boyunca hep içim kötüydü niyeyse Allah korusun kaza falan yapcaz diye düşündüm eve geldigimizde çok şükür kazasız belasız geldik eve diye dua etmiştim. Ptesiye çok güzel baslayacagim dinlendim de dedim akşam annemlere gidince bu haberi aldım 🥺 dediğin gibi belki de daha başka şeyler olacaktı. Her şey geçiyor ama zaman lazım tabii🙏 güzel şeyler inşallah yakındır 🙏

X