2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yok canım mide bulantısı olmaz o değerde. Asıl o kadar erken bulantı olsaydı adet belirtisine girerdi. Ben hamile olduğumu dk başı dönen başımdan, kararan gözümden anlamistim
Napcamı bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ çok çaresiz hissediyorum bu Ovülasyon testi beni hiç yanıltmadı hep böyle çıktığında hamileydim. Başımda döndü bayram da çok dolandım diye düşündüm . Beklemek mi doğru olur gidip kan vermek takip etmek mi yoksa direkt keseyi görmeye gitmek mi bilmiyorum 😢

Ama hiç bir belirtim yok sadece adet olcakmışım gibi ağrı biraz da baş dönmesi onu da troidlerimde problem var ona bağladım. Beta 1000 lere gelmiş olsaydı çoktan mide bulantısı koku hassasiyeti gibi belirtiler göstermezmiydi
Daha önce yaşadın mı ki? Ben ilk hamilelikte hiç baş dönmesi, bulantı yaşamadım bu kesin bir belirti değil

Ben idrar yolu enfeksiyonu kaptım ya kesin 😞 mesanede aşırı bi sancı sürekli tuvalete koşuyorum ama hiçbir şey gelmiyor geldiğinde de yanma oluyor 😞 bir yandan da değerlendirmelerim devam ediyor bu enfeksiyon engel olmaz değil mi bebiş olmasına kızlar?

Valla ben olsam dayanmazdım heralde yapardım maşallah amma sabırlısın canım ya 🤣
Kız yok balım ne sabrı bir ayda 20 test bitirmiş biriyim ben 😂😂😂 aslında benim bu ay umudjm yoktu doktorum tedaviye ara verdi o nedenle zaten olmucak diye test felan almadım arayada bayram girdi yeni döndük evimize nöbetçi eczane uzak 😂😂

Kız yok balım ne sabrı bir ayda 20 test bitirmiş biriyim ben 😂😂😂 aslında benim bu ay umudjm yoktu doktorum tedaviye ara verdi o nedenle zaten olmucak diye test felan almadım arayada bayram girdi yeni döndük evimize nöbetçi eczane uzak 😂😂
Ummadığın anda geliverir 🤣 yarınmı test yapcan

X