2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

melegim can melegim can canım bışey soracaktım bu karnımın sok tarafı ağrıyor ya o ağrı devam ediyo Bide bugün su gibi akıntım geldi iç çamaşırını batıracak kadar acaba yumurtlama mı desem bölemedim kimya korktum bı sorunum bar acaba

Hadi bakalım Allah kavuştursun yerleştirsin inşallah 😄 Allah benimkilere de dayanma gücü versin😄 Uygulamada görünen yumurtlama günlerini değerlendiremiycez ama inşallah benimkiler de kavuşur🙏😄
Ay aminnnn bu ay burdaki hepimiz için sıkıntılı geçiyor galiba herkesin günü bayrama denk geldi benimki de sıkıntıda 😂

melegim can melegim can canım bışey soracaktım bu karnımın sok tarafı ağrıyor ya o ağrı devam ediyo Bide bugün su gibi akıntım geldi iç çamaşırını batıracak kadar acaba yumurtlama mı desem bölemedim kimya korktum bı sorunum bar acaba
Bi sorun yoktur kuzum tek taraflı agrın varsa yumurtan büyüyodur bence su gibi akıntında gelmiş sen kimyasal geçirdigin için yola devam kuzu hamile kalman için hiç bir engel yok allahın izni ile 🥰🥰

Bi sorun yoktur kuzum tek taraflı agrın varsa yumurtan büyüyodur bence su gibi akıntında gelmiş sen kimyasal geçirdigin için yola devam kuzu hamile kalman için hiç bir engel yok allahın izni ile 🥰🥰
İnşallah canım benim ama bu tek tarfaflımkarın ağrısı kıvrandırıyo beni 😣

X