2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar beta değerlerim nasıl artıyor bi bakar mısınız neden yükselmedi artık bunlar iyice kafayı sıyırıcam.
15 Haziran 5.99
17 haziran 9.99
18 haziran 13.99
21 Haziran 26.52
23 Haziran 60.45
Cnm herşey olacagına varıyor biliyosun.. seni üzmk istemem ama banada artışların az gbi geldi.. Bi 4 gün sonra yıne kan ver bakalım

Yaaaa cok sevindm cokkk. Rabbim ayni zamnda nasip etti demek. Valla cnm ben artk asla olacagini dusunmuyordm bu aydan sonra asilamaya baslayacaktik. Kac yil oldu sen biliyorsun. Ee ne zamn ogrendin kac haftalik ayy cok sevindm Rabbim biliyor

Valla bazı şeyler umudunu kesince oluyor ya da zamanı gelince bilemedim bende neler yaptım 2 aşılama Mart'ta 1 tüp bebek tutmadı o da. Pazartesi kan verdim yükselmesini bekledik cuma verdim güzel gidiyor salı günü doktora gidecem tam olrak kaç haftalık öğrenmiş olurum sanırsam geç döllenme minnoşum

Sürecim 1 düşük 1 kimyasal sonrası bebeğim olmadı 4 yıl bu süreçlerde 2 aşılama 1 tüp denendi onlarda nasip olmadı. Mart'ta tüp olmuştum zaten doğal yollarla hamile kaldım. Yediğim içtiğim olmuştu tabi ki tüp bebeğe gidecektim Eylül de. 5 yılım bitti bitecekken oldu umarım hayırlı şekilde ilerler.senenin önemi yok inanin ki nasip ne zamansa o buluyor insanı. Bence erken denemeye başlamissiniz neden ?

Kızlar beta değerlerim nasıl artıyor bi bakar mısınız neden yükselmedi artık bunlar iyice kafayı sıyırıcam.
15 Haziran 5.99
17 haziran 9.99
18 haziran 13.99
21 Haziran 26.52
23 Haziran 60.45
Benim de yavaş arttı sen cooook erken öğrenmişsin o yüzden yavaş geliyor sana. Artışın sonlarda düzelmiş, iki günde bir ver üç gün veya her gün verdiğinden kendini korkutmussun. Tüm artışlar %60 ya yakın veya üstü olmuş. İçini ferah tut simdilik

Mesajınızı okudum bana çok güzel motivasiya olduçok benziyor sürecimiz benimde 1 düşük 1 kimyasal 1 aşılama 1 tüp bebek.sağ salim kucağınıza alın bebişiniziAllah benide sevindirsin tezlikle ve bu yolda uğraşanları

Bugün doktora gittim 5haftalik olması lazi dedi kesem küçük göremedi tam bu olması lazi dedi.kan değeri verdim bugün 2206 .salı günü 675 di. Çok canm sıkıldı 5haftalik kese görmeyen varmı.
Benim beş haftalık değerim bugünki beta da 500 iki gün önce 292 di kese gözükmedi hem üstten hem alttan hatta dr ekg çektirdi tüm tetkikleri yaptı aç bekle dedi resmen kese göremeyince kürtaja hazırladı çok ağladım üzüldüm ama kan değerim 292.5 progesteron um da 60 çıktı ve normal dedi perşembe günü ydü cumartesi kanver ona göre değerlendirme yapılacak dendi ve çok şükür bugünde 526.8 çıktı betam pazartesi tekrar kan vericem bakalım büyük ihtimalle keseyi görürüz demiş dr yani diyeceğim şu ki canım korkma ve üzülme sitres yapma bazen 5 haftalıkta gözükmeye biliyor inşallah sağlıklıdır ne olur olur allahın dediği olur bol dua et

Ya ne guzel. Rabbim saglkla kavustursun. Cok bekledin cok uzuldun rabbim yuzunu guldursun. Son adet tarihin kacti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…