2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Peki ilk idrarla ovulasyon testi yapılarak gebelik tahin edilebilir mi?
Ovulasyon testleriyle asla gebelik belirlenemez. Bazı kadınlarda hamilelik ile birlikte lh homonu da yükselir ancak bu durum her kadın için geçerli değildir. Ovulasyon testi negatif olup hamile olan gördüm.

Mesajınızı okudum bana çok güzel motivasiya oldu🥰çok benziyor sürecimiz benimde 1 düşük 1 kimyasal 1 aşılama 1 tüp bebek.sağ salim kucağınıza alın bebişinizi🙌🏻Allah benide sevindirsin tezlikle ve bu yolda uğraşanları🙌🏻🙌🏻

Sevindirir hayırlı tarafından versin en yakın zamanda ☺️ben çok üzüldüğüm aşırı taktığım zamanlarda oldu çok süreçlerden geçtim ama vazgeçmedim 😍 daim etsin şuan ki istediğim dileğim o. Kim istiyorsa da versin Rabbim 🤲

Benm de 29 mayis cok yakinmis. Beta kac cikti benm daha 2 gun var bata. Kan vermek icin bekliyorm insallh testler yaniltmamistr

Ben erken davrandım pazartesi verdim kan 9.24 cuma kan verdim 42 beta sali günü tekrar gidecem kan pıhtılaşması varya onları konuşcam doktorla.Testtimi görsen simsilik birşeydi. Test yaniltmaz kolay kolay çıkmazdi yoksa 🤭

Benim beş haftalık değerim bugünki beta da 500 iki gün önce 292 di kese gözükmedi hem üstten hem alttan hatta dr ekg çektirdi tüm tetkikleri yaptı aç bekle dedi resmen kese göremeyince kürtaja hazırladı çok ağladım üzüldüm ama kan değerim 292.5 progesteron um da 60 çıktı ve normal dedi perşembe günü ydü cumartesi kanver ona göre değerlendirme yapılacak dendi ve çok şükür bugünde 526.8 çıktı betam pazartesi tekrar kan vericem bakalım büyük ihtimalle keseyi görürüz demiş dr yani diyeceğim şu ki canım korkma ve üzülme sitres yapma bazen 5 haftalıkta gözükmeye biliyor inşallah sağlıklıdır ne olur olur allahın dediği olur bol dua et
Pazartesi kese gözükmeyebilir bence çarşamba gitseniz daha güzel olur strese girmemiş olursunuz. Hayırlı olsun

Ben erken davrandım pazartesi verdim kan 9.24 cuma kan verdim 42 beta sali günü tekrar gidecem kan pıhtılaşması varya onları konuşcam doktorla.Testtimi görsen simsilik birşeydi. Test yaniltmaz kolay kolay çıkmazdi yoksa 🤭
Dimi .ya cnm ben biraz arastrdm ozel sigortayi senin bilgn var mi. Gebelik olustuktan sonra yapan yok sanki. Daha muayene olmadm bu yuzden belki bulurm die

Dimi .ya cnm ben biraz arastrdm ozel sigortayi senin bilgn var mi. Gebelik olustuktan sonra yapan yok sanki. Daha muayene olmadm bu yuzden belki bulurm die

Özel sigorta gebelik oluşmadan oluyor genelde hatta yaptırınca bir kaç ay hamis kalmamak gerekirdi . sonrasında karşılıyordu. Öyle birşey olsa herkes yapar ohh mis faydanirdi ama 😔 benim bildiğim yok hamiş kaldıktan sonra. Çünkü sana beta yapip bakacaklar yani gitmemek de önemsiz.

Bat'ına daha varmış belki çıkmamış olabilir. Sen bekle bence biraz daha. Burada tam Bat günü çok silik çizgyile öğrenen oldu. Kaçında yumurtan çatladı biliyor musun.
Biliyorum canım bugun pik 11 gün çatlama 10. Gün olsa silik gölge çıkardı diye düşünüyorum ne yapalım nasip batı beklicem artik

Merhabalar. Bat'ı beklemek ne kadar zor bir süreç. İnsan hemen sonuç almak istiyor. Benim belim ağrıyor, bu sabah kokular çok rahatsız etti. Kahvaltı yapamadım. Bu belirtiler eğer ki hamilelikten kaynaklanıyorsa test yapsam doğru sonuç çıkar mı? Sat 3 hazirandi. Genel de döngüm 25,26,27 günde bir oluyor. Erken gebelik testi yapayım mı bekliyim mi?

Sürecim 1 düşük 1 kimyasal sonrası bebeğim olmadı 4 yıl bu süreçlerde 2 aşılama 1 tüp denendi onlarda nasip olmadı. Mart'ta tüp olmuştum zaten doğal yollarla hamile kaldım. Yediğim içtiğim olmuştu tabi ki 🤭tüp bebeğe gidecektim Eylül de. 5 yılım bitti bitecekken oldu umarım hayırlı şekilde ilerler.senenin önemi yok inanin ki nasip ne zamansa o buluyor insanı. Bence erken denemeye başlamissiniz neden ?
Maşallalh kuzum çok sevindim. Ne güzel doğal yollarla olmuş. sağlıkla kucağına al inşallah. Bizlere de nasip olsun. Canım benim yaşım geçiyor o sebeple. 35 yaşındayım.

Sürecim 1 düşük 1 kimyasal sonrası bebeğim olmadı 4 yıl bu süreçlerde 2 aşılama 1 tüp denendi onlarda nasip olmadı. Mart'ta tüp olmuştum zaten doğal yollarla hamile kaldım. Yediğim içtiğim olmuştu tabi ki 🤭tüp bebeğe gidecektim Eylül de. 5 yılım bitti bitecekken oldu umarım hayırlı şekilde ilerler.senenin önemi yok inanin ki nasip ne zamansa o buluyor insanı. Bence erken denemeye başlamissiniz neden ?
Bir de yediğin içtiğin bişey oldu mu canım. Senin ve eşinin? Önerebileceğin birşeyler varsa biz de deneyelim.

Merhabalar. Bat'ı beklemek ne kadar zor bir süreç. İnsan hemen sonuç almak istiyor. Benim belim ağrıyor, bu sabah kokular çok rahatsız etti. Kahvaltı yapamadım. Bu belirtiler eğer ki hamilelikten kaynaklanıyorsa test yapsam doğru sonuç çıkar mı? Sat 3 hazirandi. Genel de döngüm 25,26,27 günde bir oluyor. Erken gebelik testi yapayım mı bekliyim mi?
Çıkabilirde çıkmayabilirde. Stres olmamak için beklemek daha doğru bence

X