2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benimde sat 3 haziran göğüs ağrısı dısında belirti yok bende test yapıp yapmamakta kararsızım ya

Bugün doktora gittim 5haftalik olması lazi dedi kesem küçük göremedi tam bu olması lazi dedi.kan değeri verdim bugün 2206 .salı günü 675 di. Çok canm sıkıldı 5haftalik kese görmeyen varmı.
Benim keseyi 5000 betada görmedi doktor alttan bakıp. Ertesi gün başka doktora gittim gördü
Cihazları dandik oluyor.
Başka doktora gidin tek doktorla kalmayın bana kafayı yedirtti

Benimde sat 3 haziran göğüs ağrısı dısında belirti yok bende test yapıp yapmamakta kararsızım ya
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda güzel haberler alirsiniz. Bilmiyorum psikolojik mi ama gerçekten ben tuhaf şeyler yaşıyorum. Bakalım hayırlısı. En iyisi bekleyelim birlikte. Sizin bat ne zaman

Bat belli olmuyor pcos var ama 3 temmuz cıvarı. Dayanamadım yaptım

Biliyorum canım bugun pik 11 gün çatlama 10. Gün olsa silik gölge çıkardı diye düşünüyorum ne yapalım nasip batı beklicem artik
İşte biz o ovulasyon testindeki hemen silişkleşmeyi çatladı diye düşünüyoruz ama doktorum öyle değil dedi. Bazen o homon erken düşüyormuş ama yumurta hala çatlamamış oluyormuş. Belki de ertesi günü çatladı ve döllendi. Sen ne olur ne olmaz bekle bakalım aynen.

Selam kızlar benim sat 19 mayıs bat da en geç 19 haziran falandı. Ama ben pkosum son zamanlarda hep geçikiyorum 15 haziranda kan verdim negatifti. Aslında böyle gecikmelerde heveslanmezdim ama bu kez içimde farklı bir his var. Öyle belirgin bir belirtim de yok ama. Test de yapamıyorum testim yok nöbetçi eczane uzakta

İnşallah bebişin seninledir. Yarın Pazartesi, olmadı çıkar alır bir bakarsın.

Amin canım inşallah öyledir. Yarın sağlık ocağı açık olur mu ki ya şimdi o aklıma geldi kan versem direk daha iyi olur.
Açık olabilir emin değilm ama boş yere kolunu deldirme bence. Ucuzundan 1-2 gebelik testi al 2-3 gün arayla yap hala reglin gelmediyse zaten varsa bebiş çıkar.

Merhaba kizlar hatirlayaniniz olur belki ben 30 mayista düşük yaptim şuan adetime 3 gün var 28 nde adet olmam lazım ama bugun beta verdim 5.40 çıktı sizce hamilelik var mi
5 in üstü hamilelik var diye biliyorum . Gebelik testi yaptın mı ? Sadece kan mı verdin kuzum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…