2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eşime diyorum dur belki hamileyim diye..bana diyor nasıl yani hamilemisinben nerden bileyim ya işte ola bilir diyorum
aynısı dün bizde de yaşandı, doktorun yazdığıu antibiotiki içmedim, neden içmedin soruyor, diyorum belki hamileyim))) diyor ultrasona girdik ya nasıl hamilesin diyorum ola bilir bilmiyorum))

benim annem de hep inşallah kendin gibi çocuğun olur, ne çekdiğimi anlarsın diyordu ))) yapıp yapıp hep haklıymışım gibi davranıyordum))) düşün istediğimi yapmamışlar diye inadımdan bak yapmıyorsanız oturcam diyip ateşe oturmuşum daha 4 yaşımda))

Hahah aynı ben inşallah bizim gibi olmazlar ya tam tersimiz olsunlar uslu laf dinleyen

Hahah aynı ben inşallah bizim gibi olmazlar ya tam tersimiz olsunlar uslu laf dinleyen
yok ya bizim gibi olsunlar, çok çekemezsem gönderirim annemin yanına o alışkın benden))) pısırık çocuk sevmiyorum, bizi cehennemin en dib köşesine koysalar yol bulup çıkarız, çünki hayatı doya doya yaşamışız

aynısı dün bizde de yaşandı, doktorun yazdığıu antibiotiki içmedim, neden içmedin soruyor, diyorum belki hamileyim))) diyor ultrasona girdik ya nasıl hamilesin diyorum ola bilir bilmiyorum))
Valla bence bütün erkeklerde kafa aynı çalışıyorhem biz kadınlara bakarak daha rahat onlar..yerlerimizi değişsek hemen hamile kalırlar

Valla bence bütün erkeklerde kafa aynı çalışıyorhem biz kadınlara bakarak daha rahat onlar..yerlerimizi değişsek hemen hamile kalırlar
he valla, dün ablamla konuşuyorum, kendisi doktor, konu açıldı, yumurtalamayla bağlı, diyorum yok ben çok araştırdım sen yanlış biliyorsun))) biz kafamıza çok takıyoruz valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…