2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

aynen öyle çalışmalara devam :) sağlıkla nasip olur inşAllah

çok sevindim iyi olmanıza belki devam ettirir progesterona bir süre daha önlem amaçlı. Ağrın da yokmuş maşaAllah size :) bulantılar başladı mı?

Ama moral bozmak yok Allahım böyle uygun görmüş şimdi bu kanama bitince ben ne zaman başlayabilirim benim çalışmalarına
direkt başlayabilirsin :) kendine bir takviye al.Burada inofolic çok tercih ediliyor sende alabilirsin.Kullanmaya başla sonrasında gün aşırı ilişki ile uzun süre değerlendir. Ovü testi yapmak istersen yap ama bence strese sokma kendini onunla :)

Kanama bıtsın direk başlıyorum çalışmalara ama adet tarıhını bıkmıyorum bırdahaki ay hangi gün gelir onu nasıl anlayıp test yapcam

çok sevindim iyi olmanıza belki devam ettirir progesterona bir süre daha önlem amaçlı. Ağrın da yokmuş maşaAllah size :) bulantılar başladı mı?
Ayy inanır mısın bulantım da yok benim annemde ablamlarda da hiç olmamış bende de yok sadece acıkınca oluyor sürekli olsa beter ederdi beni

Kanama bıtsın direk başlıyorum çalışmalara ama adet tarıhını bıkmıyorum bırdahaki ay hangi gün gelir onu nasıl anlayıp test yapcam
ovülasyon testi yada ateş takibi yaparsan anlarsın.Akıntı takibi de yapabilirsin ama tam günü belirleyemeyebilirsin. bunlardan en doğru ve ekonomik sonucu ateş takibi verir

Hayr cnm batim gecsin oyle. Iki kimyasalm var bayagi uzuluyor insan. Esime de soylemeyecem 5. Haftaya kadar
tamam canım.Kimyasallardan sonra doktora gittin mi? gebelik başlangıcında kullanman gereken ilaçlar olabilir. burada bazı arkadaşlar kan sulandırıcı kullanıyor belki sende kullanmalısın

Ben de sigorta yaptrmak istiyorm sanrm gebelik var. Ama daha kan testi yaptrmadm. Sigortayi ptesi yapip haftaya kan versem dahil olur muyum sigorta kapsamina
Canım iyi sigorta şirketleri 12 ay bekleme şartı koyuyor. Hatta daha yeni bi şirket 6 ayı 12 aya yükseltti. Anadolu yaptırdım ben 1 ay beklemeyle aktifleştiriyor. Gebeyken yapılan sigortaları bilmiyorum iyi değil sanırım. Doğum paketi alırsın

tamam canım.Kimyasallardan sonra doktora gittin mi? gebelik başlangıcında kullanman gereken ilaçlar olabilir. burada bazı arkadaşlar kan sulandırıcı kullanıyor belki sende kullanmalısın
Gitmedm 2 seneden fazla gecti ustunden. Ama o zamn esimin spermlerinde sknti vardi ona bagladm ben

Yani simdi kan testi yapmazsam bir ay beklersem ay dolunca gidersem gebelk 8 hafta olsa dshi gecerli olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…