2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eşime diyorum dur belki hamileyim diye..bana diyor nasıl yani hamilemisin🤣🤣🤣ben nerden bileyim ya işte ola bilir diyorum🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
aynısı dün bizde de yaşandı, doktorun yazdığıu antibiotiki içmedim, neden içmedin soruyor, diyorum belki hamileyim))) diyor ultrasona girdik ya nasıl hamilesin :KK70: diyorum ola bilir bilmiyorum))

Koç burcları övülmüş sağolun var olun ben koc burcluluğumdan cok cektim bu ay hamile kalmasaydım temmuz da dükkanı kapatacaktım valla :halay: :KK70: annem yaramazlıgımdan beni çapa cocuk psikiyatriye götürmüs cok zekiler ama cok fenalar çekemem kendim gibi dedim :KK70:
benim annem de hep inşallah kendin gibi çocuğun olur, ne çekdiğimi anlarsın diyordu ))) yapıp yapıp hep haklıymışım gibi davranıyordum))) düşün istediğimi yapmamışlar diye inadımdan bak yapmıyorsanız oturcam diyip ateşe oturmuşum daha 4 yaşımda))

benim annem de hep inşallah kendin gibi çocuğun olur, ne çekdiğimi anlarsın diyordu ))) yapıp yapıp hep haklıymışım gibi davranıyordum))) düşün istediğimi yapmamışlar diye inadımdan bak yapmıyorsanız oturcam diyip ateşe oturmuşum daha 4 yaşımda))
Hahah aynı ben inşallah bizim gibi olmazlar ya 😅😅😅 tam tersimiz olsunlar uslu laf dinleyen ❤️🙏🏻🤣

Hahah aynı ben inşallah bizim gibi olmazlar ya 😅😅😅 tam tersimiz olsunlar uslu laf dinleyen ❤️🙏🏻🤣
yok ya bizim gibi olsunlar, çok çekemezsem gönderirim annemin yanına o alışkın benden))) pısırık çocuk sevmiyorum, bizi cehennemin en dib köşesine koysalar yol bulup çıkarız, çünki hayatı doya doya yaşamışız

Test perilerim geldi yine erkenden 😀 pik 7 çatlama 6. Günüm 😀😀

Eklentiler

• A09F0030-2E95-49D1-A99A-BABB19350842.jpeg
    A09F0030-2E95-49D1-A99A-BABB19350842.jpeg
    91,2 KB · Görüntüleme: 57
aynısı dün bizde de yaşandı, doktorun yazdığıu antibiotiki içmedim, neden içmedin soruyor, diyorum belki hamileyim))) diyor ultrasona girdik ya nasıl hamilesin :KK70: diyorum ola bilir bilmiyorum))
Valla bence bütün erkeklerde kafa aynı çalışıyor🤭hem biz kadınlara bakarak daha rahat onlar..yerlerimizi değişsek hemen hamile kalırlar😅😅

Valla bence bütün erkeklerde kafa aynı çalışıyor🤭hem biz kadınlara bakarak daha rahat onlar..yerlerimizi değişsek hemen hamile kalırlar😅😅
he valla, dün ablamla konuşuyorum, kendisi doktor, konu açıldı, yumurtalamayla bağlı, diyorum yok ben çok araştırdım sen yanlış biliyorsun))) biz kafamıza çok takıyoruz valla

X