2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Normalde dayanamam ama yanıma test almazsam mecbur dayanırım bayramda günümü mahvetmek istemiyorum ya dönüşte göreyim sonucu diyorum
Almayın bence de ya var mı yok mu dıye reglyi beklemek kolay da erken test yapıp negatıfı görünce stresi cok zor pozıtıfse bile stres mahvediyor. Bende cok zor tutuyorum kendımı sat 3 haziran

ay ne sabırlısın bügun bat günün belirti varmı
Hayır yok kuzum göğsüm davul gibi olurdu o da şiş değil. Negatif görmek istemediğim için almadım test. Dün yoldan döndüm hatta üzülürüm şimdi almayayım test dedim gece rüyamda hamile olduğumu gördüm. Rabbim işte üzülme kulum nasip edicem diyor. Belki bugün belki yarın.

Almayın bence de ya var mı yok mu dıye reglyi beklemek kolay da erken test yapıp negatıfı görünce stresi cok zor pozıtıfse bile stres mahvediyor. Bende cok zor tutuyorum kendımı sat 3 haziran
Benim de sat 3 Haziran bat 5 Temmuz En erken 3 temmuzda test yaparım zaten varsa çıkar o zaman. Bayramda da negatifse modumu düşürmek istemiyorum

Ben de çok yakın olduğuna inanıyorum Hem zaten daha birkaç aydır deniyorsunuz.İnşAllah bu ay olmazsa temmuzda hamile kalırsın hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…