2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bugün dr hem üstten hem alttan baktı dış gebelik gibi dedi ekg ve tüm tahlillri istedi birşey yeme içme bekle dedi büyük bir ihtimal kürtaça hazırladı çok üzüldüm ağladım ama kan değerim iyi çıktı beta 292 olmuş sonrada şuan değerin normal dedi birşey olmamış gibi
292 deger ıle kese gorunmez kı ya , şaka mı bu doktor?

Bugün gecikmemin 5.günü salı günü 134.7 betam bugünde 292.9 çıktı normal deyince dedimki siz benim morelimi çok bozdunuz çıktığımdan beri ağlıyorum ben dedim gülerem yapacak bişey yok diyor cumartesi tekrar kan vericem
2 kat artmış zaten iki günde
Dış gebelik ne demek bana 4000 betada geçen gün doktor dış gebelik olabilir dedi mahvoldum başka doktora gittim keseyi gördü
Sizde belliki geç döllenme olmuş zaten iki kat artmış adet gecikmesi, haftanıza bakmayın ne zaman dellendi belli olmaz kiminin kesesi dördüncü haftada görünür kiminin kesesi yedinci sekizinci haftada görünen var başka doktora gidin tek doktorla kalmayın beni mahvetti piskolojimi ertesi gün başka doktora giderek düzeldim. Sizde zaten iki günde iki kat artmış belliki geç döllenmiş cumartesi de kan verin sonuca bakın

Kızlar inofolic combiyi arastırdım biraz ama pcoslar icin öneriliyor bende pcos yok ama yumurta kalitesi icin alsam mı sizce kullananlar var mı pcos olmayıp, bide adetten önce mi baslayayım nasıl kullandınız

X