2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bence bugünü kesin değerlendirin canım yarın için de uyarsa değerlendirirsiniz yine

İlk gebelik ve şeker var bende onun için gitmiştim böyle diyeceğini bilsem gitmezdim

İnşallah canım seninki daha zor of of Allahım

Canım pek bilgim olmadığı için bu konularda doktorda direk böyle söyleyince endişe yaşadım bugün çok tedirgin etti beni acaba düşük mü ilerliyor diye bu ikiye katlaması beta ilerleyince mi oluyor ?
Hayır gayet iyi değerleriniz belki doktorunuz yanlış söyledi veya siz yanlış anlamış olabilirsiniz. İki günde iki kat artmalı yani 10 sa iki gün sonra 20 iki gün sonra 40 bu şekilde. Ama iki kattan az da artabilir bu da sıkıntı teşkil etmiyor

Yok canım yanlış söylemedi gayet ciddiydi hemen konuyu dış gebelik ve kimyasal gebeliğe getirdi bende beklemiyordum hatta şaşırdım :/

Ay bunlar nasıl bu kafayla doktor olmuşlar ya değer 200 küsürlerde kese görülür mü hiç. işinin Ehli bi doktor bu değerle kese görmeye çalışmak veya kese yok diye dış gebelik diyip hastasını panikletmek yerine değer takibi yapmalıyız ilk önce düzenli artış oluyormu diye konuşur. Bence siz doktorunuzu hemen değiştirin anlaşılan pek sağlıklı bi doktor değil bnm düşüğümde doktorum 1400 değerle bile görünmeyen keseme böyle bisey demedi ve değerim 2500 Ken ancak alttan görebilmişti değer henüz çok küçük nasıl böyle bişey hemen diyebilir ya

Bizede at canım testleri yarın Ovülasyonu da İnşAllah vardır bebiş
Tamm sabah iksiini ayni anda yapar atarim. Yumurtlamamin 10. Gunu varsa cikar degil mu.ben ilk gebeligimi ovulasyonla ogrendim. Sonra birkac arkds ovulasyonm kipkirmizi ama gebelk yok dedi o yuzden fazla heveslenmek istemiyorm

Ben oglana gebeyken beta 600 doktor dedi kese var bebek yok. Bu nasil olur. Ben o korkuyla 8. Haftayi zor ettim. Diger doktor dedi oyle sacma sey mi olur.

Ben oglana gebeyken beta 600 doktor dedi kese var bebek yok. Bu nasil olur. Ben o korkuyla 8. Haftayi zor ettim. Diger doktor dedi oyle sacma sey mi olur.
Doktor ve doktor var işte normalde 600beta da bile bebeği görmek zordur hatta imkansızdır değer küçük bi kere daha kesesi yeni oluşmaya başlamış... bebek göremedi diye hastasını korkutmak nedir vallahi benim doktorum önce artışı görmek istiyorum hiç aceleye gerek yok demişti ve artış belli bi seviyeye gelmeden kese veya bebek görmeye asla çalışmadı. bir gebelik sağlıklı değilse bu artışa bile yansır demişti bana

Kızlar yumurta çatladıktan sonra ilişkiye devammı sizde?sonlara yakın bırakmak istiyorum

Tamm sabah iksiini ayni anda yapar atarim. Yumurtlamamin 10. Gunu varsa cikar degil mu.ben ilk gebeligimi ovulasyonla ogrendim. Sonra birkac arkds ovulasyonm kipkirmizi ama gebelk yok dedi o yuzden fazla heveslenmek istemiyorm
İlk idrarla ovülasyon yaparsan kıpkırmızı çıkar doğru olmaz canım gebeliği ilk idrarla yakacaksın.çıkabilir de çıkmayabilir de canım sabah İnşAllah pozitif çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…