2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Duaları okudum sana da çok dua ettim 🙏
Hatta buradaki bir çok kişiye ilk sayfayı açtım bizim temmuz topiğini de açtım . Allah'ım rumuzlarıyla söylüyorum sen kim olduklarını biliyorsun diye tek tek isimlerle okudum😄. Ben duanın gücüne çok inanıyorum. Okurken kalbim çok çarptı. Rabbim tez zamanda nasip edecek inanıyorum.
Vesile olduğun için sağol melisaa93 melisaa93 ☺️ hamile olmayan kalmayacak kızlar hazır olun 😄
Vuhuuuu enerjinin güzelliğine gel 😍

canım benim arkadaşım doğum kontrl hapı kullanıyordu, doktor ona bu haplar seni korumaz, kullansanda hamile kala bilirsin demişti)))
Alla alla, ben ilk defa yaşıyorum böyle bir şey. Sabah regl oldum zaten. Bugün hiç halim yok, ilk günü ben hep böyle üstümden katırlar atlar koşturmuş sanki gibi oluyorum.

Neyse merak ederim ben haftaya pazar bir test yapıp bakarım. ahaha belki tutar mutar.

Ay evet o çok güzel oluyor ☺️ Onu bir kere yaptım hamile kaldım geri kalan ürünleri kız kardeşime verdim.aslında çok beğenmiştim neden tekrar yapmadım bilmiyorum 😂 test yapsana negatif olduğundan eminsen boyarsın ☺️
Şu ara herşeyi hamilelik muhabbetinden dolayı erteliyorum ben de ya 😅 10'unda yumurtlama akıntısı gibi akıntı gormustum ama çok değildi ben de zaten yumurtladim diye umursamamistim. 8 Haziran'da olmuştu ilişki 10'unda akıntı olunca regl de gelmeyince o gün yumurtlama olmuştur diye tahmin etmiştim de belki bı kaç gün sonrasinda olmuştur yumurtlama. 8inde olan iliskiyle dollenir mi onu da bilemedim 🙄 yarın tahmini yumurtlama günümün öncesi son ilişkinin üzerinden 2 hafta geçmiş oluyor ama yumurtlama daha ileri bir gundeyse yarın çıkar mı ki 🙄

Şu ara herşeyi hamilelik muhabbetinden dolayı erteliyorum ben de ya 😅 10'unda yumurtlama akıntısı gibi akıntı gormustum ama çok değildi ben de zaten yumurtladim diye umursamamistim. 8 Haziran'da olmuştu ilişki 10'unda akıntı olunca regl de gelmeyince o gün yumurtlama olmuştur diye tahmin etmiştim de belki bı kaç gün sonrasinda olmuştur yumurtlama. 8inde olan iliskiyle dollenir mi onu da bilemedim 🙄 yarın tahmini yumurtlama günümün öncesi son ilişkinin üzerinden 2 hafta geçmiş oluyor ama yumurtlama daha ileri bir gundeyse yarın çıkar mı ki 🙄
Çıkabilir canım 10.gün gibi olur ☺️İnşAllah vardır 🤲🏻

Çıkabilir canım 10.gün gibi olur ☺️İnşAllah vardır 🤲🏻
Hiç umudum yok canım ya 🥺 hatırlıyor musun daha önce servikal pozisyon ile hamilelik anlaşılıyormuş gibi bişey konuşmuştuk. Hamile olduğum ay vajina girişi çok yumuşaktı bir yandan öyle anlamıştım kesin hamileyim diye. Şu an regl zamanı gelirkenki gibi sert 🙄

Alla alla, ben ilk defa yaşıyorum böyle bir şey. Sabah regl oldum zaten. Bugün hiç halim yok, ilk günü ben hep böyle üstümden katırlar atlar koşturmuş sanki gibi oluyorum.

Neyse merak ederim ben haftaya pazar bir test yapıp bakarım. ahaha belki tutar mutar.
aynen sen 1 hafta 10 gün sonra tets yap bi daha

Ovulasyon testm negatif kızlar sanırım hmile değilim diğer aya inşallah
Ovulasyon testi ile ne gebelik belli olur ne de gebelik olmadığı nasıl böyle karar verdin 🙈🙈 normal test yap canım gebelik
Bana doktor yumurtlama gördükten sonra ovülasyon testi hiç yapma tamamen kafanı karıştır ve çoğunlukla da sonrası yanıltıcı olur demişti

maşallah rabbim sağlıkla kuvagınıza almayı nasip etsin 17 yıl dile kolay tüp bebek mi yaptınız kendiliğinden mi
Tşk ederim canım amin inşallah elimde tedaviden kalma klomen vardı onu kullandım ve iaç kullandığımı bile unuttum ilişkilerde bile hiç aklıma gelmedi işim gereği çok yoğun dum nasipmiş oldu

Ovulasyon testi ile ne gebelik belli olur ne de gebelik olmadığı nasıl böyle karar verdin 🙈🙈 normal test yap canım gebelik
Bana doktor yumurtlama gördükten sonra ovülasyon testi hiç yapma tamamen kafanı karıştır ve çoğunlukla da sonrası yanıltıcı olur demişti
Gözün aydın kuzum çok sevindim bebeginin seninle olmasına 🥰🥰

Hiç umudum yok canım ya 🥺 hatırlıyor musun daha önce servikal pozisyon ile hamilelik anlaşılıyormuş gibi bişey konuşmuştuk. Hamile olduğum ay vajina girişi çok yumuşaktı bir yandan öyle anlamıştım kesin hamileyim diye. Şu an regl zamanı gelirkenki gibi sert 🙄
Evet hatırlıyorum. Hayırlısı olsun diyelim yinede umutsuz olmayalım ☺️ Eğer regl olursan da diğer ay çalışmalara ağırlık verirsin 😍

X