2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hahaha ay çok güldüm 😂 rimel ucundan var siyaha batırıp rimel surer gibi sürüyorum 😁 kirpiklerim sarı o yüzden siyaha boyayayinca daha belirgin oluyor 😁
Ooo neler duyuyoruz madem böyle şeyler var niye söylemediniz 😂 benimki de açık renk siyah rimel sürünce güzel belli oluyor.rimel yokken sanki azalıyor 😂 Bence regl olduktan sonra yap canım riske atma ☺️

8. ya da 9. günde de aşırı silik çizgilerle öğrenenler de oldu yalnız. Beta kişiden kişiye değişiyor kandan idrara salınımı.
Olmazsam zaten 27si sabah nöbetten çıkmadan kan vericem direk ama idrarda da merak ettim güzel değerlendirdim hani zamanları çatlama olduğu günde yapmıştım. Rabbim inşallah bu ay güzel haber aldırır hepimize bayram öncesi

Ooo neler duyuyoruz madem böyle şeyler var niye söylemediniz 😂 benimki de açık renk siyah rimel sürünce güzel belli oluyor.rimel yokken sanki azalıyor 😂 Bence regl olduktan sonra yap canım riske atma ☺️
Aay daha neler var lifting falan yapabilirsin evde denedim ben harika oldu 😅 regl olduktan sonra bayram geliyor ya şehir disinda olcam diye öncesinde yapsam mı demiştim oof gelmemesi çok canımı sıktı 🙄

Aay daha neler var lifting falan yapabilirsin evde denedim ben harika oldu 😅 regl olduktan sonra bayram geliyor ya şehir disinda olcam diye öncesinde yapsam mı demiştim oof gelmemesi çok canımı sıktı 🙄
Ay evet o çok güzel oluyor ☺️ Onu bir kere yaptım hamile kaldım geri kalan ürünleri kız kardeşime verdim.aslında çok beğenmiştim neden tekrar yapmadım bilmiyorum 😂 test yapsana negatif olduğundan eminsen boyarsın ☺️

Duaları okudum sana da çok dua ettim 🙏
Hatta buradaki bir çok kişiye ilk sayfayı açtım bizim temmuz topiğini de açtım . Allah'ım rumuzlarıyla söylüyorum sen kim olduklarını biliyorsun diye tek tek isimlerle okudum😄. Ben duanın gücüne çok inanıyorum. Okurken kalbim çok çarptı. Rabbim tez zamanda nasip edecek inanıyorum.
Vesile olduğun için sağol melisaa93 melisaa93 ☺️ hamile olmayan kalmayacak kızlar hazır olun 😄

Hatta buradaki bir çok kişiye ilk sayfayı açtım bizim temmuz topiğini de açtım . Allah'ım rumuzlarıyla söylüyorum sen kim olduklarını biliyorsun diye tek tek isimlerle okudum😄. Ben duanın gücüne çok inanıyorum. Okurken kalbim çok çarptı. Rabbim tez zamanda nasip edecek inanıyorum.
Vesile olduğun için sağol melisaa93 melisaa93 ☺️ hamile olmayan kalmayacak kızlar hazır olun 😄
Yaaa çok güzel yapmışın canım teşekkür ederim 😍 bende az önce tamamladım duaları İnşAllah nasip olur hepimize hayırlısıyla 🤲🏻

Ay bende okudum valla melisaa93 melisaa93

Bence benim vücuduma bir şeyler oluyor bu ay. 2 gündür çok yoğun yumurtlama akıntım geliyor ve sağ yumurtalığım ağrıyor. Dayanamadım merak ettim ovulasyon testi yaptım. Pik değil ama baya koyu çıktı sanki eli kulağında gibi. Kullandığım takviyeler ilaçlar filan acaba yumurtalarıma baya yaradı mı acaba bilemedim şu anda.

Doğum kontrol diane 35 hapı kullandım bu ay. Normalde yumurtlamayı baskılar ve yumurtlamazsın, yumurtlama akıntım da asla gelmez bu hapı kullanırken. Aklıma şu geldi ama bazı kadınlar ayda 2 defa yumurtluyor ya, belki ilaç ilk yumurtlamayı baskıladı. Şimdi tekrar yumurtlamaya çalışıyor yumurtalık 🧐

Normalde yarın regl olacağım. Dün de ilişki oldu, yarın marın pik olup sonra çatlayıp bir de tutuyormuş fvdkljdflkvş mucize gibi bişi olur.

Eki Görüntüle 3263959
canım benim arkadaşım doğum kontrl hapı kullanıyordu, doktor ona bu haplar seni korumaz, kullansanda hamile kala bilirsin demişti)))

X