2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

melisaa93 melisaa93 canım nasıl gidiyor var mı belirti bişey 😀 benim koltuk altlarım ve gögüslerimin yanlarında ağrı var ve aşırı sıcak hissediyorum kendimi bacaklarımdada adet olacak gibi sızlama bar daha 4 gün geçti yumurtlama üstünden

Allahim insallah evet cok guzel bir konuya bagladi gercekten soru isaretleri ortadan kalkti desem yeridir nisan ayinda rahim filmi cektirdim mayis ayi icin umitliydim olmadi yorumlara baktim genelde herkes hsg den iki ay sonra hamile kalmis okadar cok istiyordum ki eger kandada cikarsa bu terim turuyor resmen 🤭🧡
İnşAllah sana da nasip olmultur canım 😍🤲🏻

melisaa93 melisaa93 canım nasıl gidiyor var mı belirti bişey 😀 benim koltuk altlarım ve gögüslerimin yanlarında ağrı var ve aşırı sıcak hissediyorum kendimi bacaklarımdada adet olacak gibi sızlama bar daha 4 gün geçti yumurtlama üstünden
Yaa ne güzel belirtiler bunlar 😍 İnşAllah güzel sonuca götürür seni😍 ben daha 1.gündeyim normalim yani daha bir değişiklik yok 😂😂

Yaa ne güzel belirtiler bunlar 😍 İnşAllah güzel sonuca götürür seni😍 ben daha 1.gündeyim normalim yani daha bir değişiklik yok 😂😂
Genitalımm sızlıyor adet olcaksam olayım olmayacaksam görelim valla daral geldi ha kocama mesaj attım belki geç gelirde eczaneye giderim diye erken gelcekmiş kapının önünde görüyor nasıl gideyim eczaneye🤣

Kızlar benim regl gelmedi haftasonu gelir diye tahmin ediyorum, hiç regl belirtisi de yok. Testlerim de negatifti. Kaşlarımı,kirpiklerimi boyamak istiyorum sıkıntı olur mu sizcee? Hiç hamile gibi de hissetmiyorum😅 varsa da sıkıntı yaratır mı

Kızlar ya bu sonuçlara göre ne zaman idrarda çıkar varsa
IMG_20230612_123047.jpg

Kızlar benim regl gelmedi haftasonu gelir diye tahmin ediyorum, hiç regl belirtisi de yok. Testlerim de negatifti. Kaşlarımı,kirpiklerimi boyamak istiyorum sıkıntı olur mu sizcee? Hiç hamile gibi de hissetmiyorum😅 varsa da sıkıntı yaratır mı
Kirpikleri nasıl boyayacaksın ben orada kaldım 😂

X