2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ovulasyon testi ile ne gebelik belli olur ne de gebelik olmadığı nasıl böyle karar verdin 🙈🙈 normal test yap canım gebelik
Bana doktor yumurtlama gördükten sonra ovülasyon testi hiç yapma tamamen kafanı karıştır ve çoğunlukla da sonrası yanıltıcı olur demişti
Ay ne bileym balım ya bekleyeyim adeti 1 gün kaldı zaten akşam oldu. Şeyim batıyor afedersin böyle ani hareket yapınca. Göğsüm sızladı böyle garip anlamıyorum 🙈

ben ayın 2-3 geliyorum izmire, ablam orda bir hastaneye atanıyor, dahiliyede uzmanlık yapıcak, zaman bulursak görüş yapalım :KK9:
Öncelikle ablan için hayırlı olsun. Çok sevindim. 🥳

Ay çok mutlu oldum. Ben tatilden ayın 2 sinde döneceğim ancak 3 ünde ablamda günübirlik tekne turuna gidelim dedik. 2 ve 3 ü ve 4ü müsait değilm bu yüzden. Benim de ablam İstanbul'dan geliyor. Ancak 4-5 ine kadar buradaysan muhakkak görüşelim. Ya da kaçına kadar buradasın?

Benimde kimsem yoktu ne düşük yaparken nede kimyasalda nedeki tedavilerde canım..hep telefonla annemle konuşuyordum o ordan ağlıyordu bende burdan..böyle böyle eşimin sayesinde atlatdım ve tabi Allah yardım etdi.Her şeyde bir hayır var öyle düşün..ben hep kendimi öyle kaldırdım ayağa🙌🏻
bebişim senin ne zaman birine ihtiyacın olsa bana yaz, tekirdağ avcılar arası 1,5 saat arabayla ben hemen gelirim, inşallah ihtiyac olmazda ama ben yakındayim

Öncelikle ablan için hayırlı olsun. Çok sevindim. 🥳

Ay çok mutlu oldum. Ben tatilden ayın 2 sinde döneceğim ancak 3 ünde ablamda günübirlik tekne turuna gidelim dedik. 2 ve 3 ü ve 4ü müsait değilm bu yüzden. Benim de ablam İstanbul'dan geliyor. Ancak 4-5 ine kadar buradaysan muhakkak görüşelim. Ya da kaçına kadar buradasın?
canım hiç bilmiyorum, ev bakıcaz işte, yerleştirip geri dönücez, ablam azerbaycandan gelicek, ablan bilet almamışsa getirelim biz arabayla gelicez)))

bebişim senin ne zaman birine ihtiyacın olsa bana yaz, tekirdağ avcılar arası 1,5 saat arabayla ben hemen gelirim, inşallah ihtiyac olmazda ama ben yakındayim
Ne kadar güzel bir şey bu yaa gercekten sosyal medyayı düzgün kullandıgında hıc de zararı yok. Evlılık hazırlıgı zamanlarında gırıyordum foruma ordan sohbet muhabbet arkadas olduk biriyle 8 senedir görüşüyoruz ailecek.

Ne kadar güzel bir şey bu yaa gercekten sosyal medyayı düzgün kullandıgında hıc de zararı yok. Evlılık hazırlıgı zamanlarında gırıyordum foruma ordan sohbet muhabbet arkadas olduk biriyle 8 senedir görüşüyoruz ailecek.
maşallah ne güzel arkadaşlık kurmuşsunuz, benimde sosyal medyadan tanışım çok sıkı arkadaşlık ilişkileri kurduğum insanlar var oluyor öyle şeyler)

Yaaa benim pamuk kalblim🩷Sen avcılardamısın kuzum?Kız kardeşim ordan ev aldı ama kendi memleketde ağustosta gelicek evi düzmeye sonra yeniden dönücek..artık orda evim var☺️Sağol canım bende senin hep yanındayım bunu hep bil.

Yaaa benim pamuk kalblim🩷Sen avcılardamısın kuzum?Kız kardeşim ordan ev aldı ama kendi memleketde ağustosta gelicek evi düzmeye sonra yeniden dönücek..artık orda evim var☺️Sağol canım bende senin hep yanındayım bunu hep bil.
yeap canım, valla gelirim laf olsun diye demirem, bu ay burdayız, ama önümüzdeki ay kiracı çıkarsa beylikdüzüne taşıncaz

Kızlar güzel muhabbetinizi bölüyorum ama benim bir sorum daha olucak bu düşük kanaması kaç gün sürer bugün parçalı kanama devam ediyo

X