2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hadi ya, lazer mi. Peki bişi sorucam iz kaldı mı? Bir de o lazerle kapama işlemi bebek çıktıktan sonra ne kadar sürüyor aşağı yukarı.
İz kaldı ama çok incecik, saç teli kalınlığında ten rengimden bir tık daha beyaz yaklaşık 10cmlik yatay bir çizgi şeklinde. Ben zaten çok beyazım yara izimde beyaz renkte dikkatli bakınca farkediliyor.ama baya alt kısımda olduğu için bikinide fln belli olmaz. Ameliyatın bitirme işlemini lazerle yapmışlar canım.Ben ekstra bir işlem yaptırmadım sadece iyileşmesini bekledim ☺️

Bunu ben de gördüm normal fotoda ama bilemedim de. Yani kaset testte pembe çıkıp bunda böyle gölge gibi var yok arası çıkması düşündürdü beni.
Bende hep testlerine bakıyorum erken gebelikte çok çok hafif görüküyor ama bu erken gebelik neden öyle göstersinki..kaset normalde geç gösterir🤔

İz kaldı ama çok incecik, saç teli kalınlığında ten rengimden bir tık daha beyaz yaklaşık 10cmlik yatay bir çizgi şeklinde. Ben zaten çok beyazım yara izimde beyaz renkte dikkatli bakınca farkediliyor.ama baya alt kısımda olduğu için bikinide fln belli olmaz. Ameliyatın bitirme işlemini lazerle yapmışlar canım.Ben ekstra bir işlem yaptırmadım sadece iyileşmesini bekledim ☺️
Şimdi yeni doğum yapan arkadaşıma sordum. Onu da lazerle kapatmışlar. Öyle dikme mikme yok dedi. Zaten dikseler ben 1 aya zor toparlardım, böyle lazerle daha hızlı toparlanılıyor dedi.

İnsallahhhh adetim bu kadar gecikmezdi cok stresli gunlerimde oldu ama boyle olmadi hic saglik ocagindan ebe sordumda sali persembeymis kan alma yarin cok iyi denk geldi verem hemen kann 🥹
Kuzum peki bir şey sorucam. Sen ovulasyon testi yapmışmıydın. Yumurtan ne zaman çatladı diye düşünüyorsun yaptıysan?

Aynen o dikiş olayı pansuman olayı olsa bende çok zorlanırdım ☺️ Bu yöntemde yok öyle şeyler ☺️
Valla süpermiş ya. Ben ilk defa duyuyorum bu lazer olyını. İnşallah her hastane böyle lazerle kapıyordur. BEnim eylül ayında sezaryan ile doğum yapacak diğer arkadaşımın da ödü kopuyor. Korkutmuşlar kızı. Ben bebeği çıkartırken hissettim diyen olmuş, sonrasında çok uzun süre asla ayağa kalkamıcaksın, oturamıcaksın diyen olmuş. Ağladım ağrılardan acılardan diyen olmuş. Hamile kadına söylenenlere bak.

Kuzum peki bir şey sorucam. Sen ovulasyon testi yapmışmıydın. Yumurtan ne zaman çatladı diye düşünüyorsun yaptıysan?
Yaptim balim ama normel tarihde genelde olan yumurtlamam olmadi 5 gun ust uste yaptim cikmadi buyuk ihtimal yaptigim tarihlerden sonra pik oldu diye dusunuyorum cunku cikmamisti ovulasyon testlerimde bu sekilde 14. Gunden 19 gune surekli yaptim falan cikmamisti

Eklentiler

• IMG_20230604_002547.jpg
    IMG_20230604_002547.jpg
    148,8 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230604_113139.jpg
    IMG_20230604_113139.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 35
Yaptim balim ama normel tarihde genelde olan yumurtlamam olmadi 5 gun ust uste yaptim cikmadi buyuk ihtimal yaptigim tarihlerden sonra pik oldu diye dusunuyorum cunku cikmamisti ovulasyon testlerimde bu sekilde 14. Gunden 19 gune surekli yaptim falan cikmamisti
Sen tahminimce 21. gün pik görmüş olabilirsin ve 22. gün yumurtan çatlamış olabilir. Bugün kaçıncı gündü?

X