2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Dimi.. Yani gebelik varsa bile çook çok başlangıç bi zamandır şu an..

Teşekkürler
Kesinlikle.

Ben de önümüzdeki ay denemelere başlayacağım için dişçi randevu aldım. Hamilelikte diş hassasiyete daha fazla artıyormuş. Üstte 2 dolgum var sızlıyorlar son zamanlarda göstericem, bir de dişlerimi temizleticem yıllardır temizletmiyordum. Bu da aradan çıkmış olur. Belki yeni çürük mürük bişi varsa da başlangıcında önlem almış olurum. Diş çok önemli valla.

Daha hamile olmayan varsa ve uzun süredir gitmediyseniz mutlaka en kısa sürede gidip bir genel muayene olun.

Biraz ara vermeyi düşünüyorum aslında çok yıprandım 2 gündür ve bu ağrı beni öldürüyo resmen kıvranıyorum
BEnce de şu an kendine odaklan. Aç yattığın yerden sevdiğin dizi filmleri izle, bir süre seni güldürecek şeyler izle kafan dağılsın. Kendini iy hissedince de bol bol temiz hava alıp yürüyüşler yap. Sen kendini ne zaman hazır hissedersen de o zaman denersin tekrar. Ama bak ne güzel beklemene gerek bile yokmuş, bunu duymak da çok güzel.

Öyle yapıcam canım kaç aydır hamile kalmaya çalışmak sonucu bu yoruldum en ıyısı kışa bomba gibi geri dönmek diye düşünüyorum

Bende oyle dusundum iki test yaptim ikiside ayni cikti ama simdi erken gebelik yapipda ondan cikmayinca uzuldum acikcasi yarin doktor randevum var hem gecikmenin sebebini ohrenirim hemde tahlil isterim artik
Acaba erken gebelik testi sorunlu muydu. Ya da bebetime denen bu test güvenilir mi. Ay böyle olunca da insan sinir oluyor. Çık işte sinir çizgi çık.

Ustteki erken gebelik testi prodoctor yeni yaptim alttaki test bebetime kaset test sabah yaptim ilk dk da cikti yoksa kaptirmazdim kendimi ya ben hangisine inanayim simdi
Şimdi renk yerleşmiştir iyice. Şu anda duruyorsa test tekrar fotoğrasfını çekip paylaşırmısın kuzum. Erken gebeliğin

Bende oyle dusundum iki test yaptim ikiside ayni cikti ama simdi erken gebelik yapipda ondan cikmayinca uzuldum acikcasi yarin doktor randevum var hem gecikmenin sebebini ohrenirim hemde tahlil isterim artik
o günde sana demiştim görünüyordu var diye yarın kan tahlili yaptır canım hayırlısı olsun

Hayır canım bant su geçirmiyordu zaten dikişimde yoktu. Lazer yapıştırma mı ne deniyormuş dikişsiz kapandı yara. Kısa sürede toparladı
Hadi ya, lazer mi. Peki bişi sorucam iz kaldı mı? Bir de o lazerle kapama işlemi bebek çıktıktan sonra ne kadar sürüyor aşağı yukarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…