2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim alt karnımda sanki mekik çekmişim gibi ağrılar var :işsiz: bu tarz belirtiler yaşayan var mı

B Buffalosos beni hatırladın mıı uzun zamandır yazamamıştım test yapma cesaretini yeni buldum ve sonuç… geleceğimden daha parlak iki test 😢

Eklentiler

• IMG_1775.jpeg
    IMG_1775.jpeg
    244,1 KB · Görüntüleme: 51
Kaşık

Kasıklarınızdaki ağrı adet olcakmış gibi bir ağrımıydı peki tarif edebilirmisiniz benimde çok şiddetli kaşık ağrılarım var biki bölgemde de iğne batması gibi batmalar var bazen karnımda da oluyor tek belirti bunlar şuan gecikmenin 5 günü 🫣
Kasık ağrım Adet ağrılarından tek farkı kasıgımla beraber bobreklerimde sancılanma yoktu ama kasık ağrılarım uzanirken bile ağrım vardi ve gecmeyen bir agriydi krampta giriyordu aniden bıcak saplaniyor gibiydi yatakta uzanmis vaziyette kendimi germeye calisirken ağrım artiyordu o an hemen kendimi germekten vazgeciyordum ama kasıklardan once meme ucum hassaslasti karın üstü kesinlikle yatamiyordum

Bugün gebelik testi yapmayı düşünüyorum önerdiğiniz marka varmı özellikle yazarmısınız kızlar
Canim kesinlikle prodoctor tavsiye ediyorum ben 2 gün gecikmemle yaptım silik cizgi cikti 1 2 dakika arasında ertesi gün acile gidip kan vermistim beta hcg 20 çıkmıştı yani kisacasi hassas bir test varsa kesin gosteriyor

Kasık ağrım Adet ağrılarından tek farkı kasıgımla beraber bobreklerimde sancılanma yoktu ama kasık ağrılarım uzanirken bile ağrım vardi ve gecmeyen bir agriydi krampta giriyordu aniden bıcak saplaniyor gibiydi yatakta uzanmis vaziyette kendimi germeye calisirken ağrım artiyordu o an hemen kendimi germekten vazgeciyordum ama kasıklardan once meme ucum hassaslasti karın üstü kesinlikle yatamiyordum
Anladım canım teşekkür ederim yanıtın İçin en azından bişeylerin ters gitmediğinden emin olmak istiyor insan 🥲

Canim kesinlikle prodoctor tavsiye ediyorum ben 2 gün gecikmemle yaptım silik cizgi cikti 1 2 dakika arasında ertesi gün acile gidip kan vermistim beta hcg 20 çıkmıştı yani kisacasi hassas bir test varsa kesin gosteriyor
Ay o test daha önce beni yanılttı ya 🥺 tekrar yanıltırım bilmiyorum bitane erken bitane de normal kaset alcam emin olmak İçin artık 😅

X