2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba kızlar adetim 3,4 gün gecikti gebelik testi de yok hiç evde ovülasyon testiyle deniyim dedim böyle çıktı sizce gebe olma ihtimalim varmı
Bence var canim bende evde sadece 1 ovulasyon testim vardı adetime 2 3 gün kala onuda bir yapayım hamilelikte lh de artmaya başladığı icin yaptım ikinci cizgi çıktı ondan sonra adet gecikmesini bekledim çünkü adete yakin lh silikte olsa çıkmıyor ovulasyon testinde

Bence var canim bende evde sadece 1 ovulasyon testim vardı adetime 2 3 gün kala onuda bir yapayım hamilelikte lh de artmaya başladığı icin yaptım ikinci cizgi çıktı ondan sonra adet gecikmesini bekledim çünkü adete yakin lh silikte olsa çıkmıyor ovulasyon testinde
Ciddimisin yaaa🥹🥹🥹 testin duruyorsa atarmısın bende daha önce adete yakın yaptğımda hiç çizgi çıkmıyordu ovülasyon da ilk kez adete yakın böyle net çizgi gördüm

Ciddimisin yaaa🥹🥹🥹 testin duruyorsa atarmısın bende daha önce adete yakın yaptğımda hiç çizgi çıkmıyordu ovülasyon da ilk kez adete yakın böyle net çizgi gördüm
Malesef canım testi attım silikti ikinci cizgi yumurtlamadan sonra gün gün siliklesti ve çizgi tamamen kayboldu adetim yakın tekrar yapmak istedim bir şeyler beni dürttü sanki son ovulasyon testini yap yap diye hemen yaptım tuhafıma gitti tamamen ikinci cizgi kaybolduktan sonra tekrar çıkması garibime gitmisti

Pko mu var canım.ilaçsoz yumurta olmuyor mu semde
Hayir yok sadece hafif pcos gorunumu var dedi doktorum gece cumartesi doktora gittm ben de kilo da var biraz ama yumurta rezervin cok iyi dedi artik duzene giriyor sanirim sadece gecen ay klomen ve catlatma ignesu oldum onda da ilk denemem de hamile kaldim fakat kimyasal ile sonuclandi

Hayir yok sadece hafif pcos gorunumu var dedi doktorum gece cumartesi doktora gittm ben de kilo da var biraz ama yumurta rezervin cok iyi dedi artik duzene giriyor sanirim sadece gecen ay klomen ve catlatma ignesu oldum onda da ilk denemem de hamile kaldim fakat kimyasal ile sonuclandi
Bendede görünüm var hormon iyi zayıfım da bayağı ama hala olmadı

Malesef canım testi attım silikti ikinci cizgi yumurtlamadan sonra gün gün siliklesti ve çizgi tamamen kayboldu adetim yakın tekrar yapmak istedim bir şeyler beni dürttü sanki son ovulasyon testini yap yap diye hemen yaptım tuhafıma gitti tamamen ikinci cizgi kaybolduktan sonra tekrar çıkması garibime gitmisti
Belirtileriniz olmuşmuydu peki

Belirtileriniz olmuşmuydu peki
Kasıklarimda siddetli ağrım oldu benim önce sag kasığım daha sonra sol kasığım sol daha şiddetliydi hatta ultrason cektim doktora gidip sol kasığımda ağrıdan dolayı kistim var dedim önce kist gorunmuyor dedi daha sonra burda gölgeli görünüyor kist 4 cm dedi tamamen umudumu kaybetmiştim bir hafta sonra adetim gecikti 2 gün acile gittim gebelik çıktı

Kuzum yumurtlamadan sonraki 10.günüm normal testim var çıkmaz kan için bile erken ama bata 3 gün var dün gece rüyamda pozitif gördüm🥹
14.gün regli olman gerekiyor normalde yani aslında senin 4 günün kalmış oluyor bugun 11.gündesin dersek 3 günün kalmış oluyor varsa çıkar 12.gün yani regliye 2 gün kalmış olduğu için pozitif görebilirsin varsa

14.gün regli olman gerekiyor normalde yani aslında senin 4 günün kalmış oluyor bugun 11.gündesin dersek 3 günün kalmış oluyor varsa çıkar 12.gün yani regliye 2 gün kalmış olduğu için pozitif görebilirsin varsa
İdrara yansırmı ki kuzum ? Ergen gebelik testim yok. Adet olucakmışım gibi kasıklarım belim ve bacaklarım ağrıdı sabah ama gelen yok.

Dün gece ben de hamileydim rüyamda 🙈 ay habercidir insallahhhhh rüyalarımız
Annemde beni rüyasında görmüş gündüz niyetine 😂 yağmurun altında sırılsıklam olmuşum içeride sokamadım seni inşallah güzel haberler verirsin bize dedi 😍🤲🏻 tabi benim umut SIFIR 😂

Sanırım şimdi ekleyebildim😂 IMG_4167.png

X