2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

En güzeli mesafeyi koruyup samimi olmadan uzaktan uzağa yürütmek zaten. Hiç ağlama senin bi suçun yok ki ağlayasın onlar insan olmayı öğrensin
Kuzum onların kalbi taş onu ben geç anladım..eşim hep diyorki sen karşında olan insanı kendin gibi bekliyorsun boş ver diyor..bak diyor ben boş veriyorum..hep diyorum senin gibi boş vermek istiyorum her şeye

Çok zor tabi resmen risk yaptım ben.. bizim aracı benim halamın torunu burda evli türkle..benim eşimde eskiden onun eşiyle çalışıyordu..eşim hep diyormuş banada bul Azeri kızı😃😃o da eşine demiş onlarda bana..ilk bizim video konuşmamızı kim görse bayılır gülmekten😂ilk defadan ben yok demiştim hemen cevab yok..çok korktum🤣sonra işte aracı dedi vallahi billahi zor olmucak iyi birisi işte ikna etdiler..hala diyorum nasıl geldim ben ya🤔🤔
nasibin buraymış canım bende ilk eşime 2 ay peşimden koştu yok dedim sonra gözüme perde indi sanki oldu iyiki olmuş ama 😍😍🙏

Kuzum onların kalbi taş onu ben geç anladım..eşim hep diyorki sen karşında olan insanı kendin gibi bekliyorsun boş ver diyor..bak diyor ben boş veriyorum..hep diyorum senin gibi boş vermek istiyorum her şeye
O kadar haklı ki benim eşim de öyle sen üzüldüğünle kalıyorsun herkes devam ediyor hayatına diye beni telkin eder hep

ne zaman dır hamile kalmak için uğraşıyorum ama gecen ay ilk kez görünce aklım kaldı bir çift küçük patik aldım esimden gizli sakladım hamile kalınca olmadı yıne bu ay deyip sonrada kutuda hediye olarak verecem tepkisini cok merak ediyorum inş nasip olur 🙏😍
Ay hadi inşAllah bu ay doğum günü hediyesi olarak patikleri ver kocişine 😍

Kızlar selamlar, sat 20.05.2023 uygulamaya göre yumurtlama günüm 2-4 Haziran ama pik yaptığı 4 Haziran'dı. 2-4 Haziran'da ilişki oldu ama eşim şuan sıcak bakmadığı için geri çekilme ile korunduk. (Korunma denirse) ben bebek istiyorum eşime de saygı duyuyorum tabi. Bat 18 yada 19 Haziran olacak. Normalde regl öncesi göğüslerim şişer acır bu ay hiç öyle bir durum yok sadece dokununca hassas olduğunu hissediyorum onun dışında da regl belirtim hiç yok (şişkinlik ve bel ağrısı çok yaşarım normalde) sizce zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim? Evde miratech marka gebelik testi var yapsam şimdi çıkar mı yardımcı olur musunuz 🥹

Kızlar selamlar, sat 20.05.2023 uygulamaya göre yumurtlama günüm 2-4 Haziran ama pik yaptığı 4 Haziran'dı. 2-4 Haziran'da ilişki oldu ama eşim şuan sıcak bakmadığı için geri çekilme ile korunduk. (Korunma denirse) ben bebek istiyorum eşime de saygı duyuyorum tabi. Bat 18 yada 19 Haziran olacak. Normalde regl öncesi göğüslerim şişer acır bu ay hiç öyle bir durum yok sadece dokununca hassas olduğunu hissediyorum onun dışında da regl belirtim hiç yok (şişkinlik ve bel ağrısı çok yaşarım normalde) sizce zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim? Evde miratech marka gebelik testi var yapsam şimdi çıkar mı yardımcı olur musunuz 🥹
Testin bir taneyse 2 gün daha bekle canım çoksa yap ☺️ Yani neden olmasın spiralle hamile kalanları duyunca bu da bir ihtimal ☺️

X