2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar düşmemiş idrardaki lökosit ya doktor da gebelikten olur dedi hayatımda hiç geçirmedim diyince. Pazartesi kadın doguma gidicem insaallah o ilaç verir belki 17 çıkmıştı 19 olmuş bugün lökosit.

Kızlar düşmemiş idrardaki lökosit ya doktor da gebelikten olur dedi hayatımda hiç geçirmedim diyince. Pazartesi kadın doguma gidicem insaallah o ilaç verir belki 17 çıkmıştı 19 olmuş bugün lökosit.
Geçer canım endişe etme. Ben çok kadından duydum gebelikte bu problemi yaşadığını. Bol su içmeyi ihmal etme ama

Bebişim Temmuz/Ağustos topiği ilk mesaja sabitledim artımed ve freely test bilgilerini görselleriyle.

Teşekkürler canimmmmm anma hizmeti gibi💜

Awox diye bi erken gebelik testi varmış duyan var mı aranızda kızlar?? Annemi gönderdim eczaneye 😂 predictor alsın diye 135 liraymış şok oldum bi tane aldırdım ondan. Bi de awox’u söylemiş eczacı çok iyi demiş ama 50 lira 😂 bi de ondan al bari dedim anneme😂

benim daha bekar 2 kayınım var onlarda evlense 3 tane nur topu eltim olacak 😅 artı 4 görümce şimdilik sıkıntı yok ama olacak gibi diğer tarafdan iki cadı gelin var ay bi tane daha gelecek 3 biz baya kalabalığız kim kime düşman 😅😅
Ooo o iş karışık 😂 sıra sana gelene kadar baya zaman geçer 😂

Awox diye bi erken gebelik testi varmış duyan var mı aranızda kızlar?? Annemi gönderdim eczaneye 😂 predictor alsın diye 135 liraymış şok oldum bi tane aldırdım ondan. Bi de awox’u söylemiş eczacı çok iyi demiş ama 50 lira 😂 bi de ondan al bari dedim anneme😂
Evet predictor pahalı ☺️ Awoxu bilmiyorum canım

X