2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya benimkisi de ponçik ama gün sonunda erkek 😜

Bu soruma da cevap bulabilir miyiz? Folik asit için daha uygun, etkili gibi bir saat dilimi var mı? Sabah akşam yemekten önce ya da sonra gibi?
Ben folik asit kullanmıyorum kuzu ama melisa cevap vermişti sanki soruna öyle gördüm ben

Bende durum farklı ya..mesela ben yeni gelerken akrabalar bir bir beni görmeye geliyordular nasıl bir gelin evinde Azeri sonuçta kesin bizim gibi olamaz filan diyordular🤨🤨o kadar yoruluyordumki..ben salakta börekler tatlılar yemekler çeşit çeşit yapıyordum ve + yatılıda kalıyordular🤦🏻‍♀️sonra onlar giderken kaynanama diyordularki değerini bilin kızın filan işte🤣ben küserkende düğüne bile gitmem onlarla biliyorlar beni..ondan kendilerini rezil etmemek için insanların yanında özür diliyorlar😃😃
Bulmuşlar senin gibi gelini daha ne istiyorlar acaba ☺️ Onlarında yerinde olsam senden bir sürü yemek öğrenirim çeşit çeşit

Böyle rahat diyorum ya..suç onlarda olsa bile o kadar oturup ağlıyorum ama bir bakıyorum onların hiç umrunda diğil🥺eskisi gibi diğilim uzaktan uzağa en iyisi
uzak ol en iyisi kafan rahat eder ya merak ettim sen azeri eşin türk nasıl tanıştınız canım burda ülkenden uzak zor olmuyormu sana

Sizler iyi ki varsınız yaaa. Bu mesajla tüm kızlarıma sesleniyorum🤣 yakınımdaki arkadaşlarımdan daha arkadaşsınız yemin ederim modumu hemen yükselttiniz çook sağolun♥️ bu ay zaten çok pozitiftim bi yarım saatliğine çöktüm ama şimdi geri toparladım ben inanıyorum hamileyim o babalar günü hediyesini bi gün önce bi gün sonra mutlaka vericem😍
Evet heh şöyle sen hissediyorsan hamilesin istediği kadar negatif çıksın bende 8 gün kaladan beri test yapıyorum negatif çıktıkça üzüldüm ama hamile hissediyordum kendimi bak sonra da gösterdi minnoş kendini inşallah seninde güzel haberlerini alıcaz kuzum 🥰

Selam kızlar ovulasyon testinde 7 Haziran pik gördüm 8 Haziran çatlama en erken kaçıncı gün gebelik testinde belli olur acaba yardımcı olur musunuzEki Görüntüle 3261833
10. Günde ultra erken bata 6 gün kala ogrenil3n Predictor testinde çok silik çıktı hala diğerleri çok çok silik hayalet çizgi var bence hemen yapma kafanı başka şeylerle doldur test yapmak bir bataklık içine düştükçe kendine çekiyor.

Evet heh şöyle sen hissediyorsan hamilesin istediği kadar negatif çıksın bende 8 gün kaladan beri test yapıyorum negatif çıktıkça üzüldüm ama hamile hissediyordum kendimi bak sonra da gösterdi minnoş kendini inşallah seninde güzel haberlerini alıcaz kuzum 🥰
Hayırlı olsun canım benim sağlıkla kucağına al inşallah🙏🏻 darısı da bizlere olsun inşallahhh😍

Canım fotoğrafını attığın test predictor mu?

Böyle rahat diyorum ya..suç onlarda olsa bile o kadar oturup ağlıyorum ama bir bakıyorum onların hiç umrunda diğil🥺eskisi gibi diğilim uzaktan uzağa en iyisi
En güzeli mesafeyi koruyup samimi olmadan uzaktan uzağa yürütmek zaten. Hiç ağlama senin bi suçun yok ki ağlayasın onlar insan olmayı öğrensin

Ya benimkisi de ponçik ama gün sonunda erkek 😜

Bu soruma da cevap bulabilir miyiz? Folik asit için daha uygun, etkili gibi bir saat dilimi var mı? Sabah akşam yemekten önce ya da sonra gibi?
Ben sabah aç karnına iciyorum uyanır uyanmaz, ilaçların kafeinle etkilesimi iyi olmadığını söyledikleri için en azından bişey yiyip içmedigim bir saatte olsun diye öyle içiyorum. Sabah unutursam da gün içinde aklıma gelince iciyorum

uzak ol en iyisi kafan rahat eder ya merak ettim sen azeri eşin türk nasıl tanıştınız canım burda ülkenden uzak zor olmuyormu sana
Çok zor tabi resmen risk yaptım ben.. bizim aracı benim halamın torunu burda evli türkle..benim eşimde eskiden onun eşiyle çalışıyordu..eşim hep diyormuş banada bul Azeri kızı😃😃o da eşine demiş onlarda bana..ilk bizim video konuşmamızı kim görse bayılır gülmekten😂ilk defadan ben yok demiştim hemen cevab yok..çok korktum🤣sonra işte aracı dedi vallahi billahi zor olmucak iyi birisi işte ikna etdiler..hala diyorum nasıl geldim ben ya🤔🤔

Amiiin amin çok az kaldı😍 napıcan peki
ne zaman dır hamile kalmak için uğraşıyorum ama gecen ay ilk kez görünce aklım kaldı bir çift küçük patik aldım esimden gizli sakladım hamile kalınca olmadı yıne bu ay deyip sonrada kutuda hediye olarak verecem tepkisini cok merak ediyorum inş nasip olur 🙏😍

Sizinle hemen hemen aynıyız acaba Predictor 6 gün kala testi var onu denediniz mi ben de çok silik çıktı hala diğer testler de hemen çıkmıyor bekleyince çıkıyor da Predictor çok hassas bence
Bende innovita vardı onunla yaptım silik değil gölge bile göremedim ben de predictor alıcam bulabilirsem🙏🏻

X