2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ay sorma ben ilk evlendiğimde abartmıyorum hergün görüşürdük bazen sabah akşam görüşürdük. Yinede memnun olmaz laf yerdim 1 kere gitmesemde. Şimdi ayda yılda 1 görüşürüz annemm annemm gelin annem otur annem der kız gerçekten iyi olmak yaramıyor

İnsanın kalbi güzel olacak işte canım..
Benim görümcemde ben hamileyken artık yavaş yavaş hazırlıklara başlamıştım. Kıyafet fln alıyorum. Bir gün aradı benim oğlanın küçülenlerini gönderiyim de giydir diyo. Sinir tepeme çıktı. Benim ilk çocuğum onun 3. Belki kendinin hevesi kalmadı da ben hevesliyim yani. Üstelik maddi olarakta iyiyiz alamayacak güçte değiliz.çocuğuma onunkinin eskilerini giydirmeyeceğimi biliyor ama beni sinir etmeye yer arıyor

Böyle olunca kıymetli olunuyor işte deveye diken misali. Kötü gelin ol kafan rahat olsun

Demi bence de öyle ben de atıyorum ikinci çocuğuma birinci çocuğumun kıyafetini giydiririm ama bir başkasınınki maddi durumun elverisliyse tabi gereksiz. O da vermek yerine saklasın, anı kalır evladina

Her lafı hareketi plan kokan insandan korkarım ben. Sen teklifini reddettiğinde de ben onu düşünüyorum o kabul etmiyo diye konuşmuştur.

Demi bence de öyle ben de atıyorum ikinci çocuğuma birinci çocuğumun kıyafetini giydiririm ama bir başkasınınki maddi durumun elverisliyse tabi gereksiz. O da vermek yerine saklasın, anı kalır evladina
Aynen öyle bende ikinci çocuğuma her şeyi yeni almayabilirim ama başkasından da almam. Uyuz ay bile bile yaptı. Kitikateden almıştım her şeyi o yüzden söyledi sinir olayım diye

Her lafı hareketi plan kokan insandan korkarım ben. Sen teklifini reddettiğinde de ben onu düşünüyorum o kabul etmiyo diye konuşmuştur.
Aynen de öyle oldu ben sanki bilmiyorum niyetini. Ben reddedince sizi düşündüğüm için diyo. Çocuk çabuk büyür boşuna para vermesin kardeşim diyo. Gelde çıldırma. Bir tek o değil bende çalışıyorum ayrıca oğluma istediğimi de alır babası dedim. Tabi tüm bu kavgalar havada kaldı ama kardeşi giyecek İnşAllah aldıklarımı

En azından netten alırsak yorumlardan fotolarına bakıp görebiliriz canım çok teşekkürler çoğunlukla üsttekini gördüm yorumlarda, bir tane alttaki gerçek dediğinden vardı o satıcı da artık satmiyormus ama alttakinin gorseline göre bakayım, artimed güvenilir deniliyordu çünkü. Bir de mavi test gördüm o da artimed, o da mı sahte

kenarları mavi test varsa o da gerçek, onu da alabilirsin. o kenarları mavi testi hem artımed kutusune hem freely kutusuna koyuyorlar.

Konuşsun kendi kendine hiiç takma ki takmıyosundur sen zaten inşallah giyecek unutturacak tüm dertlerini kötü anılarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…