2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlarım en güvenilir erken gebelik testi hangisi onu alıcam yarın eczaneden. Bende innovitanın testleri var ama o erken gebelik değilmiş galiba. İşimi şansa bırakamam önerilerinizi bekliyorum 😂

Eklentiler

• IMG_20230614_170341.jpg
    IMG_20230614_170341.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20230614_171131.jpg
    IMG_20230614_171131.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20230614_170713.jpg
    IMG_20230614_170713.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 55
Kızlarım en güvenilir erken gebelik testi hangisi onu alıcam yarın eczaneden. Bende innovitanın testleri var ama o erken gebelik değilmiş galiba. İşimi şansa bırakamam önerilerinizi bekliyorum 😂
Kac gün kaldı bata
Arkadaşlarin çoğu erken gebeliklere pek güvenmeyin diyorlar:)

Daha varmış hiç ümidini kesme canım
İnsallah iki yil olucak bir dusugum var bir daha olmadi gecen ay rahim filmi cekindim acik tupler temiz dedi ve adet gorene kadar bem beyaz akinti gordum umitlenmistim bu ayda akintim gecen ayki gibi acaba tikaliydida acildi falan mi onuda anlamis degilim

İnsallah iki yil olucak bir dusugum var bir daha olmadi gecen ay rahim filmi cekindim acik tupler temiz dedi ve adet gorene kadar bem beyaz akinti gordum umitlenmistim bu ayda akintim gecen ayki gibi acaba tikaliydida acildi falan mi onuda anlamis degilim
Rahim filminden sonra gebe kalan çok kişi duydum sen dediğim gibi ümidini hiç kesme daha 5 günün var belki geç yumurtlama oldu geç döllenme moralini hiç bozma

Ay yapamadım Kuşadası devlet hastanesi direkt dosya barkod no istedi :KK43: off uyuyamam valla acil yapmam lazım 🤣 uğraşıyorum suan
Ayy sen kusadasındamısınnn.ben cuma gunu annemlerın yanına kusadasına gelıyorum😂😂bı kahveyı hak ettık o zaman marınada ıkımız😊😊

Kızlar iyi akşamlar mesajları okuyamadan hem sevinç hem de üzüntüyle size yazmak istedim
Öncelikle bugün 5+1 takvime göre beta verdim 13 bin çıktı
Hemen kadin doğuma gittim keseyi gördü alttan baksak kalp atışı da duyarız dedi ama haftaya bekleyelim dedi bu güzel haber bende çok sevindim
Ama kalp uterus şeklinde olabilir dedi bikornu uterus bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Tamam anlastık ben 2 hafta ordayım.bıgun bulusuyoruz o zaman😊kızlara marınadan kahve fotomuzu atarız😊😊
Ayyy çok iyiii buluşalım tabi kiiii 😍 harika olur ne güzel denk geldik kızlar yolu düşen herkesi bekliyorummmm

Kızlar iyi akşamlar mesajları okuyamadan hem sevinç hem de üzüntüyle size yazmak istedim
Hemen kadin doğuma gittim keseyi gördü alttan baksak kalp atışı da duyarız dedi ama haftaya bekleyelim dedi bu güzel haber bende çok sevindim
Ama kalp uterus şeklinde olabilir dedi bikornu uterus bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
Bunu nasıl anladı ki daha bebek yok kalbinin uterus olmasını nasıl görmüş garip geldi bana başka doktora da git canım lütfen evham yaptırıyorlar bazıları

Merhaba arkadaşım heyecanla yanlış anlamış olabilir misin acaba ben rahmin kalp şeklinde olanını duydum ; ama kalbin uterus şeklinde olduğunu ilk kez duydum. Senin rahim şeklinden bahsetme olasılığı yüksek geldi bana daha bilgili arkadaşlar daha iyi yorumlayacaktır muhtemelen 🙏

Merhaba arkadaşım heyecanla yanlış anlamış olabilir misin acaba ben rahmin kalp şeklinde olanını duydum ; ama kalbin uterus şeklinde olduğunu ilk kez duydum. Senin rahim şeklinden bahsetme olasılığı yüksek geldi bana daha bilgili arkadaşlar daha iyi yorumlayacaktır muhtemelen 🙏
Kalp şeklinde uterus demek istemiş bence zaten

X