2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar iyi akşamlar mesajları okuyamadan hem sevinç hem de üzüntüyle size yazmak istedim
Öncelikle bugün 5+1 takvime göre beta verdim 13 bin çıktı
Hemen kadin doğuma gittim keseyi gördü alttan baksak kalp atışı da duyarız dedi ama haftaya bekleyelim dedi bu güzel haber bende çok sevindim
Ama kalp uterus şeklinde olabilir dedi bikornu uterus bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
Nasıl yani ne demek istedi?

Kızlar iyi akşamlar mesajları okuyamadan hem sevinç hem de üzüntüyle size yazmak istedim
Hemen kadin doğuma gittim keseyi gördü alttan baksak kalp atışı da duyarız dedi ama haftaya bekleyelim dedi bu güzel haber bende çok sevindim
Ama kalp uterus şeklinde olabilir dedi bikornu uterus bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
Yok yok yanlış ifade etmişim kalp şekli uterus birkornu uterus bebek değil yani

Bildiğim kadarıyla bikornu uterus az erken doğum riski dışında bebeğe bi zarar vermiyor, hakkında hayırlısı olsun zaten takipli olursun bence sorun olmaz Allah’ın izniyle canını sıkma 🙏

X