2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Mınnoslarımm canlarımm bebıslerımm adet olmadım olacak gıbıde degılım ama baya bı akıntı var kosuyorum bakıyorum olmamısım.anlamadım bu ısı.Sonra zorluklarla test yapıp zar zor fotosunu cekebıldım masamda yakalanmadan haha🤪anlamadım valla gecıkecek galıba bat ım saat gıbı ısler genelde ama bakalım yarında olmazsam umutlancam. B Buffalosos melegim can melegim can A Afratafrac O _okyanus 😘😘
Bende sağdaki fotoda bir gölge görüyorum hadi inşAllah koyulaşır 😍

Mınnoslarımm canlarımm bebıslerımm adet olmadım olacak gıbıde degılım ama baya bı akıntı var kosuyorum bakıyorum olmamısım.anlamadım bu ısı.Sonra zorluklarla test yapıp zar zor fotosunu cekebıldım masamda yakalanmadan haha🤪anlamadım valla gecıkecek galıba bat ım saat gıbı ısler genelde ama bakalım yarında olmazsam umutlancam. B Buffalosos melegim can melegim can A Afratafrac O _okyanus 😘😘
Ben göremedim aşkım ama inşaallah geç döllenmedir🥰

Adetime 1 gün kala değerim 9, sizce çok düşük değil mi? Çok tedirginiz, cuma günü tekrar kan vereceğim 😓
Evet adete göre düşük bi deger fakat ne zamn yumurtladgınız önemli
Adetler duzensizse gec döllenme olabılır
2. Bi kanı vermeden bılemeyz

Kızceler, ben 3 gündür adet ağrısı çekiyorum, daha önce de dış gebeliğim olduğu için gebelik belirtilerini fark edebiliyorum, öyle gerçek adet gibi afederseniz tuvalete girince hemen adet oluyormuş gibi yanma acıma oluyor, şuan ne olur ne olmaz diye erken gebelik testi yaptım, hayalet çizgi var, bugün adet günümdü aslında
Canım 9 betaya gore baya koyu cıkmıs testın.kalbını bozma ıyı dusun.bende yasadım dıs gebelık anlıyorum senı o yuzden.lekelenme olmazsa korkma ınsallah🙏belkı gec yumutluyosundur ben mesela akıntıdan agrıdan 3,4 gun sonra yumurtluyorum.guzel seyler dusun 🙏

Kizlar yeni yaptim icim rahat etmedi henuz daha 2 dk gecti bir cizgi goruyormusunuz kil ben gorrmek istedigimde mi goruyorum 🥹

Eklentiler

• IMG_20230614_164533.jpg
    IMG_20230614_164533.jpg
    130,6 KB · Görüntüleme: 77
Ay canm var gibide sanki hafif 😊 1 2 gün daha bekle bakalm

Canım 9 betaya gore baya koyu cıkmıs testın.kalbını bozma ıyı dusun.bende yasadım dıs gebelık anlıyorum senı o yuzden.lekelenme olmazsa korkma ınsallah🙏belkı gec yumutluyosundur ben mesela akıntıdan agrıdan 3,4 gun sonra yumurtluyorum.guzel seyler dusun 🙏
Çok teşekkür ederim canım, amin inşaAllah, bu sefer sağlıklı olur, ağzına sağlık

Barkodla bakmıyorsun onun sistemine telefonunla girip kaydoluyorsun TC ve telefona gelen kodla bakılıyor. Hangi devlet hastanesi yakindaki adını yaz, hastanenin web sitesine gir orada labaratuvar sonuçlarına tıkla ve cikaar
Ay yapamadım Kuşadası devlet hastanesi direkt dosya barkod no istedi :KK43: off uyuyamam valla acil yapmam lazım 🤣 uğraşıyorum suan

Kızlar adete 4 gün var belirtilerim de stabil aynı her ayki adet öncesi gibi tek fark var sağ sol kasıklara arada bir iğne batması hissi oluyor kalkarken filan .. o da mı belirti değildir yaaaaa:KK43:((

X