2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kız bebek istiyoruz biz de her gün yaptık ya en büyük tesellim kızların tüpte bekleyip yumurta atılınca hemen girmesiydi hahah inş öyle olmuştur

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bildigim dış gebelikte düşük çıkmaz yüksek çıkar diye biliyorum düşük olunca kimyasal olma ihtimali var maalesef ki neyle takıp ettin canım yumurtlamayi

Kızlar yumurta çatlayınca mı spermi içine alıyor yoksa yumurtlama günü spermi içine alıp öyle mi catlıyor
İnş sorabilmişimdir

Ay inşallah pozitifi görürüz hep birlikte
Mınnoslarımm canlarımm bebıslerımm adet olmadım olacak gıbıde degılım ama baya bı akıntı var kosuyorum bakıyorum olmamısım.anlamadım bu ısı.Sonra zorluklarla test yapıp zar zor fotosunu cekebıldım masamda yakalanmadan hahaanlamadım valla gecıkecek galıba bat ım saat gıbı ısler genelde ama bakalım yarında olmazsam umutlancam. B Buffalosos melegim can A Afratafrac O _okyanus

Eklentiler

• IMG_0133.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_0125.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 66
Bildigim dış gebelikte düşük çıkmaz yüksek çıkar diye biliyorum düşük olunca kimyasal olma ihtimali var maalesef ki neyle takıp ettin canım yumurtlamayi
Uygulamada 1 haziran gösteriyor, genelde benim yumurtalama belirtilerim net biliniyor, yumurtalama ağrısı ve akıntı,

Kızlar yumurta çatlayınca mı spermi içine alıyor yoksa yumurtlama günü spermi içine alıp öyle mi catlıyor
İnş sorabilmişimdir
Yumurta etrafında sıvı var çatlamadan önce antral folikül yani. Çatlayınca içinden direkt spermle birleşecek yumurta çıkıyor. Yani çatladıktan sonra :)

Bebeğim sen testte bir şey görebiliyor musun ben gölge gördüm de sanki

İnş sorabilmişimdir
yumurta çatlaması denen olay tıbbi olarak yumurtalıktan yumurtanın çıkmasıymış. Doktorum öyle dedi. Çıktıktan sonra da artık ne zaman döllenirse sperm ile.YAni pik görüyoruz ya ovulasyon testlerinde o sıra yumurtluyor oluyoruz başlamış oluyor o süreç. Bu bazı kadınlarda 1 gün sürerken bazı kadınlarda pik 3 günü bulabiliyor.

Canım ilk resimde silik var mı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…