2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ultrason kağıdındada sol üstte 16 hafta 1 günlük yazıyor bende şaşırdım
Bende şimdi inceledim evet öyle tarihede baktım yeni. Acaba bebek büyük oldugu için mi ayırt edemiyoruz çok yakın ultrason resmi mi acaba bu

Yani hiç gebelik belirtesi bi şeyler olmadı , daha önce 2 kere yaşamıştım yoksa, şimdi acile gitsem beta test yaptırabiliyor muyum bilen var mı yoksa randevu alıp doktura mı gitmeliyim?
direk ozelde kan verebılırsınız, doktora gorunmeden beta hcg bakıyolar,
devletı bılmıyorum

Kızlar bende düşünüyorum bugün ki ovülasyon testimi atıyorum bakar mısınız? 46 gündür adet olmadım gebelik negatif c life kullanıyorum 5 gündür ve dünden başlayan aşırı ıslak şeffaf akıntı bugün testi yaptım ve c t aynı anda aynı şekilde belirdi. Yumurtlamış olabilir miyim?

Eklentiler

• IMG_4632.jpeg
    28,4 KB · Görüntüleme: 71
Kanda nasıl çıkmayabilir ki beta hcg niz 0.5 ten küçük mü çıkıyor yani
Evet ama attigim ultrosan fotosunda 16 haftalik gebe gozukuyor acaba ustune gordugim icin kanda cikmayabikirmibkimileri gebeligi boyunca ustune
Fotografta yok canım 16 haftalık olduguna eminmisin 6 haftalık olmasın çünkü 16 haftada bebek kocaman gözükür ve cinsiyeti bile belli olur
Bilmouorum aradilr oyle dediler bende sizin gibi dedim oyle dediler blkide 6 haftalikta olabilir onlr yanlislik ypms olabilri

Evet kuzum yumurtluyorsun. Bugünden itibaren değerlendirin eşinle bugünü ve yarını. Mümkünse doktorlar pikten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş yapıp garantileyin diyor.

Tekrar git istersen doktoruna madem seni arayıp söylediler git kontrollerini yaptır. Ultrason resmini nasıl verdiler sana canım arayıp söylediler dedin ya seni muayene ederken demedimi 16 hafalık hamilesin bak buda bebegin felan hatta cinsiyeti

Hayir sadece doktor kan ver yanima gel dedi birde olmasa bana resim vermzdi doktor dedi git yeniden bana bildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…