2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eklentiler

• 6d8e8ced-eb5b-46d6-b258-37f0a058a395.jpeg
    6d8e8ced-eb5b-46d6-b258-37f0a058a395.jpeg
    74,8 KB · Görüntüleme: 79
  • cedcc97e-dadf-48b1-91e2-3b0b6859d016.jpeg
    cedcc97e-dadf-48b1-91e2-3b0b6859d016.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 80
Erken gebelik testinde bişey yok ama 😔
Hangi test bu? Artımed ise çoğu kişide böyle çıkarttı hamilelik yokken. Belki de erken gebelik testi bozukdu, ay bilemedim. Başka test varmı evde? 2 saat sıvı almyıp idrar tutup tekrar mı yapsan?

Kızlar yumurta kasık ağrısı ve akıntı olduğu zaman mi çatlıyor yoksa 1 2 gun sonra mi
O değişir herkesin farklı. Benim uzayan akıntım geldikten 4-5 gün sonra çatlıyor yumurta. Kiminin bir gün önce uzayan akıntı geliyo ertesi gün çatlıyor. Bu yüzden akıntı geldikten sonra 1 dolu 1 boş ilişki öneriyor doktorlar.

vauuuu tebrikler canım, 4 aylık hamilesin yani, üstüne görme de yaşamışsın ve kanda da çıkmamış, işte mucize kızlar
Fotograftada varmi doktor fotoda var desi ama kan verince cikmiyor acaba ustune gordugum icin cikmiyor olabilurmi kimileri gebeligi boyinca adet oluyir sizce bende istune gordugum icin kanda cikmayabikirmi

Kızceler, ben 3 gündür adet ağrısı çekiyorum, daha önce de dış gebeliğim olduğu için gebelik belirtilerini fark edebiliyorum, öyle gerçek adet gibi afederseniz tuvalete girince hemen adet oluyormuş gibi yanma acıma oluyor, şuan ne olur ne olmaz diye erken gebelik testi yaptım, hayalet çizgi var, bugün adet günümdü aslında

Eklentiler

• FC44441B-B689-4C82-A17C-14402DF5201B.jpeg
    FC44441B-B689-4C82-A17C-14402DF5201B.jpeg
    167,1 KB · Görüntüleme: 64
Kızceler, ben 3 gündür adet ağrısı çekiyorum, daha önce de dış gebeliğim olduğu için gebelik belirtilerini fark edebiliyorum, öyle gerçek adet gibi afederseniz tuvalete girince hemen adet oluyormuş gibi yanma acıma oluyor, şuan ne olur ne olmaz diye erken gebelik testi yaptım, hayalet çizgi var, bugün adet günümdü aslında
Yani hiç gebelik belirtesi bi şeyler olmadı , daha önce 2 kere yaşamıştım yoksa, şimdi acile gitsem beta test yaptırabiliyor muyum bilen var mı yoksa randevu alıp doktura mı gitmeliyim?

O değişir herkesin farklı. Benim uzayan akıntım geldikten 4-5 gün sonra çatlıyor yumurta. Kiminin bir gün önce uzayan akıntı geliyo ertesi gün çatlıyor. Bu yüzden akıntı geldikten sonra 1 dolu 1 boş ilişki öneriyor doktorlar.
Anladm canm bu sabah aşırı kasık ve bel ağrım vardı özellikle sol kasık akıntı da vardı

Kızlar devlet acil de bhgc testi yapıyor mu? Yapıyorsa hemen gitmek istiyorum, iki kez dış gebelik geçirdim ondan korkuyorum

Fotograftada varmi doktor fotoda var desi ama kan verince cikmiyor acaba ustune gordugum icin cikmiyor olabilurmi kimileri gebeligi boyinca adet oluyir sizce bende istune gordugum icin kanda cikmayabikirmi
Fotografta yok canım 16 haftalık olduguna eminmisin 6 haftalık olmasın çünkü 16 haftada bebek kocaman gözükür ve cinsiyeti bile belli olur

X