2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

IMG20230614113900.jpg

Bende regli bekleyeyim artık napalim 😂 imagination forever imagination forever melegim can melegim can melisaa93 melisaa93

Ya varya ne zaman yumurtlama günlerim olsa biz de istisnasız tartışırdık. O kadar sinir olurdum ki çocuk mocuk yapasım gelmezdi. Gözümü döndürüyordu sinirden. Gerçekten bir durum var bununla ilgili, evrenin bir kanunu gibi.
bizde de yumurtlama dönemi bir de tam yerleşme döneminde öyle oluyor, muhtemelen bizim hormonlar etkiliyor, düşününce her zamanki huylarına daha aşırı tepki gösteriyorum gibime geliyor, hamile kalalımda acısını çıkarırız ))

bizde de yumurtlama dönemi bir de tam yerleşme döneminde öyle oluyor, muhtemelen bizim hormonlar etkiliyor, düşününce her zamanki huylarına daha aşırı tepki gösteriyorum gibime geliyor, hamile kalalımda acısını çıkarırız ))
Merhaba Aynur 🌸 Ben de sizi etiketleyecektim unuttum. Listeye beni de ekleyebilir misiniz?

Sat 3 Haziran
Bat olmayacak diye düşünüyorum 🤭 Evrene enerjiyi saldım gitti 😍

Çıktım kontrolden 16mm olmuş yumurta. Gün aşırı ilişki olsun dedi. Eğer regl olursam klomen başlıycam onu da yazdı kullanım şeklini anlattı. Sol yumurtalıkta büyümüş yumurta orada da kist var hemen yumurta yanında. Sanki pek kaliteli olmayacakmış gibi geldi bana. Biraz kötü hissediyorum hayırlısı olsun İnşAllah 🤲🏻
O minik kistleri çok önemsemiyor doktorlar. Benim arkadaşımda da vardı gebe kaldı o yumurtalıktan. Çok sağlıklı geçiyor hamileliği de. İyi düşünelim iyiyi çekelim.

taşı atmış kaçmış bi de bizde burda meraktan çatlıyoruz)))) 6 haftalıktır muhtemelen, ya yanlış anlamış, ya da yalnış yazmış iyi niyetli bakalım olaya Muge Anlı gibi))
Ya ben de dedim 16 haftalık bebek eli kolu olur bu 6 haftadır yanlış yazmış bence 😅🤣

X