2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canlar biz doktordan çıktık, her şey yolunda çok şükür🤲🧿 6+2 idim ben doktor 6+4 ölçtüm, kese, bebek, kalp atışı hepsini gördük duyduk çol şükür 🤲 Rabbim hamişleri tamamına erdirsin, bekleyenlerinde bir an önce göbişleeini doldursun 🤲🤲🤲🤲🤲 @imagination forever melisaa93 melisaa93 @melegim can @Mervenur277 @destinesiaa @Deepblues @pozitifbiri @Papatyamaviss @fnd_50 @canancan11 @cnlrm Niqu Niqu @Woodys @bebekheyecani @ekimm24 @Safransari @savascii @sevayd B Buffalosos @onbirmayis @mucizeOldu @mutluanne2779 ve diğer canlar
Hayırlı olsun canım, yeni görüyorum ben hamile olduğunu çok mutlu oldum sağlıkla kucağına al inşallah 🥰🙏

Çok geçmiş olsun 😔

Ancak kilon takacağın gibi değil gerçekten iyi. Hamilelikte de eminim zayıf bir anne olacaksın. Sadece göbük 😂 Sağlıklı beslendikten sonra sorun olmaz. Hamileyken kilo verdi benim arkadaşım. Normalde abur cubur yiyen tiptir. Hamileyken bebem vitamin alsın zarralı şeyler yemeyim dedi kız hamile kaldığından daha zayıf çıktı doğumdan dfghjkl meğer abur cubur ona ne kadar zarar veriyormuş.
İnşallah ben bu kişi olurum çünkü 78 kiloyum 🤣 üzülmeyin kızlar kilodur alınır verilir sağlıklı beslenmeye çalışalım sadece 🥰 bebeğimiz ve biz sağlklı olalım gerisi hallolur inşallah 🙏❤️

Yap kız. Valla ben erkek annelerine kızıyorum çok, nolur alınmayın erkek annelerim 😄 genellemiyorum hepsi değil ama çoğu oğlunu el bebek gül bebek büyütmüş. Erkek de evlenince annesini arıyor resmen evde. Aynı konfor alanını arıyor. Her şeyi hazır istiyolar. Lütfen oğluşunuz olursa daha anlayışlı yetiştirin bebeleri 😂
Aynen öyle bir de eşinizle ilk evlendiginizdeki iş bölümümüz, tavrıniz, çizginiz çok önemli. Taviz vermeyin shshjs

Kanama olunca
Bende MFK’nın sayfasında okumuştum ürünleri kullanmış kanama olunca gitmemiş doktora aradan epey zaman geçince muayeneye gitmiş 24 haftalık hamile olduğunu öğrenmiş. Bu nasıl mümkündür bilmiyorum ama doktor kendisi paylaşmış ☺️
Kanama olunca bende çok duydum ama kanda göstermemesinin ilk defa🤷🏻‍♀️

Günaydın canlarım.
Nasılsınız?
Herkes umarım iyidir ve güzel hamilelik haberlerini öğreniyordur inşallah 🙏🏻
Ben yine geldim arkadaşımın testini atmaya görebilen var mı acaba?
Tekrar iyice inceledim canım ama umutlanacak bir çizgi göremedim maalesef 😔 daha varmış regl gününe İnşAllah o zamana kadar belirir🤲🏻

X