2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eğer regl geleceğinden eminsen hiç testlerle uğraşma strese sokma kendini ama bir ihtimal diyorsan yap gitsin Luteal fazın kısada olsa hemen belli olmayabilir canım onun yerleşmesi beta salması fln hep mesai
Evet geleceğinden eminim sanki kuzum ya hiç umut da yok içimde neyse hiç olmazsa gidip iki tane alayım ben
Çok mu düştü ateşin kuzum sen al testini yine bebegim birde luteal faz için doktoruna danış bi ilaç verir belki benimkide çok kısa balım tutunamıyor bebek
36.5 e düştü bebeğim imagination da kisaymis doktoruna sormuş doktor bir sıkıntı olmaz demiş galiba

Evet geleceğinden eminim sanki kuzum ya hiç umut da yok içimde neyse hiç olmazsa gidip iki tane alayım ben

36.5 e düştü bebeğim imagination da kisaymis doktoruna sormuş doktor bir sıkıntı olmaz demiş galiba
İnşallah sorun degildir kuzum benimde kısa ya kormuyorum

Çıktım kontrolden 16mm olmuş yumurta. Gün aşırı ilişki olsun dedi. Eğer regl olursam klomen başlıycam onu da yazdı kullanım şeklini anlattı. Sol yumurtalıkta büyümüş yumurta orada da kist var hemen yumurta yanında. Sanki pek kaliteli olmayacakmış gibi geldi bana. Biraz kötü hissediyorum hayırlısı olsun İnşAllah

İlaç biteli kaç gün oldu canım

Eskiden kist varmıydı sende kuzum?Femara neden istemedim ki?

Eskiden kist varmıydı sende kuzum?Femara neden istemedim ki?
Evet canım yıllardır var önceki gebeliğimde de vardı. Ben zaten klomenle hamile kalmıştım vücudum cevap veriyor diye ondan verdi regl olursam kullanıcam. Aman neyse böyle düşünmeyeceğim. Ben bu ay hamile kalıcam. Klomen kullanmıycam

Yaaa o zaman sıkıntı yok..hem sen dediğin gibi klomenle hamiş oldun..bu ay olucak kuzum..o bebiş gelicek

Benim de 17 mmydi ve kistim vardı sağ tarafta gelişmişti. Hiç umudunu kaybetme Allah’ın izniyle hayırlı haberi alacaksın

Reglinin kaçıncı günü 16 mm cnm
Kist bir belirti yapıyor mu ağrı batma vs
Hayırlısı olsun hemen şimdiden karamsarliga kapılma Hayırlısı olsun

Hiç öyle düşünme bebeğim bu sefer olucak Allah'ın izniyle

Benim de 17 mmydi ve kistim vardı sağ tarafta gelişmişti. Hiç umudunu kaybetme Allah’ın izniyle hayırlı haberi alacaksın
İnşAllah canım.Bugün 12.günüm zaten bir kaç güne çatlarsa biraz daha büyümüş olur. Testle takip edicem tekrar kontrole çağırmadı.çatlamayı kendim görücem. Hangi gün çatlarsa artık ona göre boyutunu tahmin ederim

benim çarşamba 17 mmydi sonra kendim takip ettim cumartesi yumurtlama oldu pazar çatlama seninde öyle olur büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…