2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eklentiler

• 8AB6F98A-02B8-458A-AD15-255F86F656FE.jpeg
    8AB6F98A-02B8-458A-AD15-255F86F656FE.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar merhaba umitlenmek istemiyorum ama ama kürtaj olduğum gebeligimi reglime 6 gün kala karın agrimdan anlamıştım normalde karnim değil belim ağrır

Allah im beynimin bir oyunu mu bu yine karnim ağrıyor 😔 sabah test yaptım negatif çıktı ve yine reglime 6 gün var
Testi erken yapmışın canım İnşAllah doğru hissediyorsundur🤲🏻😍 Bu ay gelir sana minnoşun 🥰

bu erken testler yanıltıyo ya zaten ben onlara güvenmiyorum hıç varmımpozıtıf çıkan testlerın resimi
beyaz olan adete 3 gün kala, prodoctoru bulamadım

Eklentiler

• IMG_0900.jpg
    IMG_0900.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_0900@1x_1.jpg
    IMG_0900@1x_1.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_0945.jpg
    IMG_0945.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0949 2.jpg
    IMG_0949 2.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 37
  • 10cu gün.jpg
    10cu gün.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 61
Canım çok güzel kalbin var çok teşekkürler. Evet teyzoslari 🤍
Ya bir de bu doktorlar henüz sağlıklı bir gebelik demek için erken falan diyorlar ya. Söylemeyin yani biz de biliyoruz ama moral bozmanın anlamı nedir şu anlık değerin güzel iki gün sonra tekrar ver artışına bakalım diyin yani amannn😏
Bizler bunu biliyoruz ama bilmeyen çok insan var canım. Beta hcg ne anlama geliyor onu bile bilmiyor bir çok kişi. O yüzden her ihtimali söylüyorlar. Sen canını sıkma sağlıkla büyüyecek bebiş😍 doktorlar için kalp atışı duyulduktan sonra gebelik başlıyor

Kizlarr benim dün gece kanamam oldu ama ben farketmedim ağrım da vardı kalkmadim yerimden bugun doktora gittim kese bı görünüyor bı görünmüyor dedi belli değil dedi tekrar kontrole gel dedi bakalım inşallah düşük olmaz yada kimyasal falan 🤲🤲
Olmaz İnşAllah canım dikkat et sen kendine yat sürekli

Bu her şeye bağlı bir de çok su içen birisi için farklı, test hassasiyeti farklı, döllenme günü farklı siz belirgin diye üzülüyorsunuz amaaa olmaz kiii D Dr X
Aynen bir de 5+1de beklenen böyledir bence ama hamile olunca anladım ki biz 9 ay kafayı yeriz ağrım oluyor korkuyorum olmuyor değerim mi düştü diye korkuyorum 😂 doktora gideyim de bi rahatlayayım

Bu her şeye bağlı bir de çok su içen birisi için farklı, test hassasiyeti farklı, döllenme günü farklı siz belirgin diye üzülüyorsunuz amaaa olmaz kiii D Dr X
Çok haklısınız özür dilerim sakın yanlış anlamayin
Sabah onu düşünüyordum karnım ağrısa kötü mü agrimasa kötü mü test belirgin değil kötü mü belirgin kötü mü diye psikolojim bozuldu azıcık 😔

X