2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim önceki hamilelikte 10. gün bembeyazdı ertesi gün koyu cıkmıstı 1-2 gün bekle kuzum betayı salması bazen uzun sürüyor bu sıpaların
Ne bileyim kuzum ya vücudumda her zamankinden değişik şeyler oluyo sizle konuşuyorum umutlanıyorum falan sonra tertemiz bi test 😞

Kayınvalidenin suratına çarpsaydın 😂 bitmedi içimdeki senin kayınvalidene olan kin 😂
Konuşmuyoruz öğrenmeden önce eşime annesine çekmisse buda kız olur diyordu 3 kız kardeşiz bir erkek kardeşim var 🤲🧿sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin demek yok 😓takmıyorum artık depremde en zor anımda bana düşmanlık etti evinden kovdu kızlarıyla Allah'a havale ediyorum 😓

beyons beyons canım nerelerdesinnn☺️ Başladın mı ovülasyon testlerine ☺️
Tatlım giremiyorum kaç gündür taziyemiz vardı ovu eve gelince hep yapmaya çalıştım bu ara hiç değerlendirmede olmadı bugün galiba yumurtlama oldu

Eklentiler

• 20230613_091614.jpg
    20230613_091614.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 36
Konuşmuyoruz öğrenmeden önce eşime annesine çekmisse buda kız olur diyordu 3 kız kardeşiz bir erkek kardeşim var 🤲🧿sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin demek yok 😓takmıyorum artık depremde en zor anımda bana düşmanlık etti evinden kovdu kızlarıyla Allah'a havale ediyorum 😓
Bosverin görüşmemek konusmamak en iyisi ne kadar uzak o kadar iyi valla.. ne kadar sığ düsünceliler valla

Yum 11. Gün bebişler bugün ki böyle.
Tam rahim ortasına iğneler batıyor ara ara onun dışında bas ağrım devam ilaç almıyorum..
Göğüsler hala şiş ve dokununca acıyor ( benim adet dönemimde hep böyle oluyor ekstra bir belirti değil eğer planlı yapmasaydım adet zannederdim)
Canım tebrik ederim zaten senden çok umutluyduk bekliyordum haberini sağlıkla büyüsün inşallah 🥰🥰🤲

Tedavi sürecin sonuna gelmişsin nerdeyse kuzum süper haber daha da güzel olur inşallah 🙏🏼 Bizim iyi gidiyor kuzum işte su son uc dort gundur cok hastaydım süründüm baya ama çok şükür iyiyim artık 🌸 Yolun yarısını eşikten atladık geçtik gidiyoruz teyzesi 🤲🏼🌸
Aminnnn bebişim 😘 Yaaaaa yerim ben sizi ✨ inşallah sağlıkla tamamlarsınız bu süreci. Bizleri de eksik etmeyin dualarınızda 🤲

Bosverin görüşmemek konusmamak en iyisi ne kadar uzak o kadar iyi valla.. ne kadar sığ düsünceliler valla
Altlı üstlü oturuyoruz yemek önceden beraber yiyorduk temizlik felan ben yapıyordum gördümki bir değeri yok oğlunu evlendirmeye bana orusbu demeye kızlarını üstüme salmaya başladı uzak duruyorum Allah'a havale ediyorum 😓😓

Ne kadar şükürsüz bir kadın..bazen ben kendi kaynanama kızıyorumki hiç kaynanalık yapmıyor yani umursamaz torun varmı yokmu..işte senin gibi durumda olanları görünce diyorum amaan boş ver hiç karışmasın.Sende o kadını boş ver kendi ailene bak..Onun Allah korkusu yok

Oh çok sevindim konuşmadığına. Öyle insanların sizin hayatınızda yeri olmamalı zaten. Hatırlıyorum o zamanlar yaptıklarını ben bile nefret ettim. İnşAllah eşinle ve çocuklarınla hep çok mutlu olursun 😍🤲🏻

Altlı üstlü oturuyoruz yemek önceden beraber yiyorduk temizlik felan ben yapıyordum gördümki bir değeri yok oğlunu evlendirmeye bana orusbu demeye kızlarını üstüme salmaya başladı uzak duruyorum Allah'a havale ediyorum 😓😓
ayyy seytan gibi kadın kapını kapat bakma yuzlerine canım allah kurtarsın oradan insallah baska eve gecme sansınız olur işte kendinden ödün vermemek gerek kızları yapsın temizliğini yaparlar simdi düstüler birbirlerine ins birbirleriyle de bozusurlar huzur kacıranın huzuru olmaz

Tatlım giremiyorum kaç gündür taziyemiz vardı ovu eve gelince hep yapmaya çalıştım bu ara hiç değerlendirmede olmadı bugün galiba yumurtlama oldu
Başınız sağolsun canım 😔 bende anladım zaten bir yoğunluğunun olduğunu. Bu 12 yazan bugünse pik olmuş canım henüz yumurtlama olmamış.Bugün, yarın ve ertesi gün önemli 😍

X