2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Napim yavrum aynı. Henüz ilaç tedavim bitmedi bakalım kontrole gidicem yarın ne diyecek psikiyatri. Onu bekliyorum başlamak için. Sen nasılsın nasıl gidiyor
Tedavi sürecin sonuna gelmişsin nerdeyse kuzum süper haber daha da güzel olur inşallah Bizim iyi gidiyor kuzum işte su son uc dort gundur cok hastaydım süründüm baya ama çok şükür iyiyim artık Yolun yarısını eşikten atladık geçtik gidiyoruz teyzesi

Nasıl geçti anlatir msn canım göbek üzerinden mi oldu işlem sizde sorun neydi
Benim aşılamam tutmadığı zaman doktor değiştirdim neredeyse iki sene önce çektiğim hsg raporuna bakıp sağ tüpte şişme görünüyor dedi, ihtimal verdi. Bende iki doktora daha gittim hiç gebelik olmadığı için yapilmaya karar verildi. Ben histeroskopi de oldm aynı zamanda. Laparoskopi için göbek deliği ve sol taraftan girilmiş. Ameliyat kolaydı 1 gece hastanede kalıp çıktım toparlanma süreci çok kısa beni rahatsız eden birşey olmadı. Tuplerim alinmadi geçiş vardı çok şükür. Sen de mi olacaksin sorun nedir ?

Evet canım bnd olcağm sanirim üç ay femara dedi dr eğer olmazsa dedi tüplerdeki yapişikliklari açmamiz lazm dedi çok korkuyorum kabul ettm ama üç aya inş gebe kalirimda gerek kalmaz ya aynı zmnd eşimin sperm değerleri de ii çikmadi dr önce bnu halletmemiz lazm dedi eşinin sperm değerleri iyi değil dedi bu durumda zordedi onun için takviyw alacağim şimdi hızıı artttirici eğer hızı halledersek dedi ameliyata gerek yok dedi önceliğimiz bu dedi

Kuzular y ben folik asiti bıraktım 2 aydır kullanıyordum gebelik olmadı umutsuzluğa kapıldım bıraktım

Anladım, inşallah gerek kalmaz ama gerek olursa hiç korkulacak bir işlem degil. Tüpler sağlıklı değilse maalesef ki gebelik oluşmuyor, oluşsa bile sıkıntı oluyor

Sağlıkla bu 3 ay içinde nasip olur inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…