2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bide dün test pozitif çıkınca aile doktorunu aradım hani gebelik testinyaptım pozitif diye kan testi istiyorum dedim çizgi varsa hamilesin 8 haftalık olmadan kan testi yapılmıyor dedi ben emin olmak istiyorum ama dedim gel bugün idrar tahlılınde ben bakayım dedi e onun en son adet tarihime göre hesabı 4 haftalıksın dedi e kontrol ıcın 4 haftam daha var yanı bu süreçte folık asıt falan kullanmam gerekmiyomu ya çıldırtacak burdakı gevur doktorlar benı 🤦‍♀️
Ne alakası var cnm 8 haftalık yaaaa çok degisik kan yapılması lazım

Günaydın kızlar bugün çatlatma iğnesi in 12.gunu geceleri ateş basma oluyor buna aldanıp testi yaptım çok sıkıldım bir çizgi çıktı sizce sevinsem mi bilemedim resimleri atıyorum yorum yaparsanız çok sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-13-09-43-49-319_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-06-13-09-43-49-319_com.google.android.apps.photos.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2023-06-13-09-43-20-236_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-06-13-09-43-20-236_com.google.android.apps.photos.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20230613_094038.jpg
    IMG_20230613_094038.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 66
Günaydın kızlar bugün çatlatma iğnesi in 12.gunu geceleri ateş basma oluyor buna aldanıp testi yaptım çok sıkıldım bir çizgi çıktı sizce sevinsem mi bilemedim resimleri atıyorum yorum yaparsanız çok sevinirim
Gördüm çizgiyi canım ama emin değilim gebelikten mi değil mi? Sabah yada akşam tekrarla İnşAllah daha da koyulaşır

Benimki gibi canım.maeksef bişey yok

Bende de var annem negatif babam pozitif ben negatifim ama anneme sadece doğumdan sonra eğer bebek pozitif olursa iğne vurcaz demişler ama negatif olduum ve 2. çocuk olduğum için iğne vurulmamış. Tabi bu eskidendi. Şuan neden testim negatif olmasına rağmen iğne olcam onu anlamadım sadece. Ben de sapasağlamım iğnesiz:/
Anne negatif sen negatif ondan igne gerek duyulmamış canım. Ben pozitifim eşim negatif bana igne yapılmadı igne için annenin negatif olması gerekir demişlerdi

melisaa93 melisaa93 onun dışındada görmek istiyorsan para verip gösteriyorlarmış Türkiye sağlık açısından 10 numara valla ya neyseki birdahaki ay sonu tarıle görcez bulgarıstana orda doktora gidip ulturasonlada baktırırım 🥰
Çok doğru dayımın eşi 47 yaşında Almanya’da yaşıyorlar sezaryen istedi yapmıyorlar doğumu bekliyorlar suan bebek tersmiş üstelik bekleyip dönmesini sağlayacaklarmış yaş itibari ile de Türkiye’de riskli kategorisinde, öyle çok muayeneye de gidememiş orda buradaki kadar..

X