2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım luteal fazın 18 gün mü senin

Pcosum ben 35 günde bir adet oluyorum normalde ama çatlama iğnesi sonrası 28 günde bir olmuştum şuan 4 gün var diye düşünüyorum adete ama bazen tarihlerim değiliyor o yüzden ben de emin olamıyorum
Benim de normalde adet günlerim uzun 33-34 günde bir bizde en önemlisi yumurtlamayı yakalamak gerisi kolayyyyy

Pcosum ben 35 günde bir adet oluyorum normalde ama çatlama iğnesi sonrası 28 günde bir olmuştum şuan 4 gün var diye düşünüyorum adete ama bazen tarihlerim değiliyor o yüzden ben de emin olamıyorum
Anladım kuzum bende çok silik gördüm tabiki inşallah koyulastigini görmek nasip olur

kızlar ben ayların tecrübelisi değilmiş gibi bugün 7. Günüm meraklanma ya baslasim yarın başlasam mi teste 9. Gün mü başlasam

Dur ay daha emin bile değilsin bir test yap bu kuruma mı değil mi anlayalım

Sen yedekli al yinede bir günde iki tane de yaparsın bence
Kuzum 4 gün kala varsa çıkar o yüzden 3 tanesini kullanmış oluyorum görür görmez gidip kan vermeliyim ben pıhtılaşma var hemen iğneye başlamam lazım yani adete 2 gün kala falan çıkmazsa bırakırım testi zaten

Normal gebelik testi yaptım bu sabahta ama hiç bişey çıkmadı onda sanırım sen ne zaman sonra normal kaset test yaptın gördün yada yaptın mı kaset test canım
Kaset yapmadım biri innovita biri prodoctor ikisi var elimde onlardan yapıyorum her gün iki farklı marka olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…