2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ooo ay bu innovitaya benziyor. Maden bulmuş gibi hissediyorum kendimi belkide aynı üretimdir. Nereden aldın canım netten mi?

Çizgiyi ben de gördüm yarın da ilk idrarla yapar mısın canım sanki umut verici
Canım eczaneden aldım bebetime strip test yazıyor üstünde . Bir de kaset test almıştım biraz önce onu da yaptım tamamen negatif çıktı . Bu kaset testte hiç kuruma çizgisi dahi çıkmıyor o yüzden bu teste güveniyorum . Bu negatif çıkınca onun Demek ki kendi çizgisi diye düşündüm

Eklentiler

• IMG_20230612_155147.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 67
Anladım canım ama ben bu kadar erken zamanda gün içinde yapılan değilde sabah ilk idrarla yapılan testlerin daha doğru olduğunu düşünüyorum O strip olandan başka varsa sabah yapar mısın?

Anladım canım ama ben bu kadar erken zamanda gün içinde yapılan değilde sabah ilk idrarla yapılan testlerin daha doğru olduğunu düşünüyorum O strip olandan başka varsa sabah yapar mısın?
Almadım canım ya . Daha önce de onda böyle çizgi çıkmıştı ertesi gün kaset test yaptım negatifti ertesi gün adet olmuştum . Olsa gün içinde de olsa çıkıyor ben bütün gebeliklerimi gün içinde öğrenmiştim hiç ilk idrarla öğrenemedim

Ama hala erkeeen gün içindeki idrar daha seyrek olduğu için doğru çıkmaz bence

Merhaba innovitayı bi kaç aydır yapıyorum onda ki hayalete aldanmayın satın kadında 5 dakikadan sonra çıkan hayalet kuruma diyor belli olması gerekiyormuş , bakın benimde böyle çıkmıştı kaç kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…