2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben de bata kadar takip ettim sonra gidip kan verdim şimdi doktor için bekliyorum ilk kanı 2 ile çarparak gün hesapladım. 2 gündür hiç hamile gibi değilim kan değerim mi azalıyor acaba diye korkup evde kalan son testi yaptım koyu mu diye sonra binden 500e düşse anlayacakmış gibi 😅
Bekliyoruz sonucunuu

Hiç belirti olmadan haftalar geçirenleri de okuyoruz burda, bence belirtilerin azaldı diye umudu kesme 😍
Yani o da var bakalım belki değişir durumlar. Bu arada senin göz kararması olması hakkaten çok iyi. Benim de 2-3 gün önce yerde oturuyordum kalkarken anlık gözüm kararmıştı. Bi daha olmadı. Bi denesem mi acaba hızlı kalkar gibi yapıp gözüm kararıyor mu diye bakayım😄

Yani o da var bakalım belki değişir durumlar. Bu arada senin göz kararması olması hakkaten çok iyi. Benim de 2-3 gün önce yerde oturuyordum kalkarken anlık gözüm kararmıştı. Bi daha olmadı. Bi denesem mi acaba hızlı kalkar gibi yapıp gözüm kararıyor mu diye bakayım😄
Hızlı yavaş her türlü kararıyo,🤣

Belirtilere takilmayin bence. Ben hamile.kaldigim ay sifirdi belirtim o herkesten herkese degisir. HTta hamileyken gogus hassasiyetim bir azalip bir artti hep 😂 akinti desen oda oyle.
Yaa şu an umut oldunuz ama çok umutlanmak da istemiyorum yoksa diye. Bakayım günler ne gösterecek. Yarın ola hayrola.

En mantıklısı canım sonuçta aynı testi yapıyorlar ☺️ 2 teste vereceğin paraya doktora muayene olursun
Kuzum sen bu ay hamile kalsan şubat annesi olma ihtimalin var mı? sezaryen olsa çoğu zaman uygulamada yazan tarihin öncesi oluyor hep öyle gördüm , bende 20 Şubat yazıyor mesela bu normal 9 ay 10 gün 41 hafta falan ediyor ben normal istemiyorum mesela ocak sonu alır mı acaba

Hahahahhaa😂😂 kendi kendimize belirti yaratmaya başladık 😂😂

Belirtilere takilmayin bence. Ben hamile.kaldigim ay sifirdi belirtim o herkesten herkese degisir. HTta hamileyken gogus hassasiyetim bir azalip bir artti hep 😂 akinti desen oda oyle.
Umarım bizim de senin gibidir canım. Benim bu ay hiç belirtim yok. 1.5 yıl oldu 😢 beklemedeyim. Cuma adet günüm. Umarım bebişim benimledir

Kızlar bat günü beklenen beta hcg aralığı nedir sanırım döllenme 30 Mayıs'ta oldu. Bilgisi olan aydınlatabilir mi
Belli olması gereken bhc değeri yok diye biliyorum önemli olan ilk kan alımında cıkan değerin 2 günde 2 kata yakın artması kuzum

Merhabalar öncelikle. Kendi hikayeme cok benzettim sizi. O yüzden kendi hikayemi anlatmak istedim. Ben 8 yıldır evliyim ilk bir sene korunduk. Tabi olmadı. Sayamadıgım kadar cok kımyasal gebelik yasadım 3 tane de düşüğüm var. Bende pcos görünümü var eşimde de morfoloji+ileri hız sıkıntısı var. Yapmadıgım sey kalmadı muskaya kadar. 3 sene ha bu ay ha su ay dıye dıye devam ettik. Hamile oldugumu göguslerımın agrısından anlardım kolıyle test almıstım hemen yapardım pozıtıf kan verırdım 3-4 gün sonra regl olurdum. Gebe kalmayı kolaylastıran jeller kullandım aktardan esıme takvıyeler aldım denedık klomen ovitrelle denedık ama kimyasaldan öteye gidemedik. Genetik testler yapıldı sıkıntı yoktu. Rahim filmi cekıldıkten sonra ilk defe beta arttı ve kese olustu ama düştü maalesef. Bir kere daha kese düşürdüm. Sonra tüp bebege karar verdik düşükleri evde yapıyordum cok zorlanıyordum. Tüp bebek doktorum kalıtesız yumurta sperm o yuzden kımyasal oluyor dedı. Tüp bebekle bir oğlum var 3 yasında(Rabbim sizlerede nasip etsin). 2 yasındayken bır ay korunmadım 10 gün gecti adetim hamıle kalmısım doktora gittik kese var haftaya gel kalp atısı ıcın dedı ama ertesı gün kanamam basladı. Öğrendikten sonra düşük yaptım hep cok yoruldum. Yumurtam vardı kardes deneyelım dedık ama negatıf oldu gecen ay. Biraz dogal deneyelım dedık bakalım nasip olacak mı? İnstagram da fıtrı gebelik diye bi yer var orayı arastırıyorum suan bilgisi olan var mı acaba?
Rabbim isteyen layıkıyla bakabilecek herkese nasip etsin inşallah uzun oldu biraz kısura bakmayı
Bnde fıtri gebelik sayfasına bakmıştım cnm
Masallah bi oğlun var sanırım tüp bebek
Bnde sağlıksız yumurta dıye düşünüyorum ama femara kullandgım ayda kımyasal oldu. O ay üstelik full pekmez ceviz yedirmıştım hem eşime, hem kndıme,
d vıtamını kullanmıstım ama yıne olmadı

X