2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar selam
Kan tahlilinde gören kaç kişi var grupta acaba
Ne zaman gördünüz değerler kaçtı ?
Ben idrar testinde gördüm sonra bi hafta bekleme kararı aldım yarın kan vereceğim 😊🤲🏻 benim ilki adetten üç gün önce ovulasyon
İkincisi adetten bi gün önce erken gebelik
Sonrası adet günü gebelik
Sonrası da adetten bi gün sonra gebelik
Sonrasında da yapmadım 6 gündür bekliyorum kan vermek için sizler ne yaptınız merak ettim 🤲🏻😊
Niye gitmedin csnim vermeye seninkiler çok net masaallah adet döngün mu uzundu acaba bata göre çok iyi

Kızlar selam
Kan tahlilinde gören kaç kişi var grupta acaba
Ne zaman gördünüz değerler kaçtı ?
Ben idrar testinde gördüm sonra bi hafta bekleme kararı aldım yarın kan vereceğim 😊🤲🏻 benim ilki adetten üç gün önce ovulasyon
İkincisi adetten bi gün önce erken gebelik
Sonrası adet günü gebelik
Sonrası da adetten bi gün sonra gebelik
Sonrasında da yapmadım 6 gündür bekliyorum kan vermek için sizler ne yaptınız merak ettim 🤲🏻😊
Ben de bata kadar takip ettim sonra gidip kan verdim şimdi doktor için bekliyorum ilk kanı 2 ile çarparak gün hesapladım. 2 gündür hiç hamile gibi değilim kan değerim mi azalıyor acaba diye korkup evde kalan son testi yaptım koyu mu diye sonra binden 500e düşse anlayacakmış gibi 😅

Göz kararması güzel bi belirti bence😃 Belirtilerin daim olsun, benimkiler azaldı :KK43:
Ekleme: 2 gündür uykum daha erkenden geliyor ama başka da bişey yok. Ağrım da yok bugün. Arada bacağımı atarken kasığa kramp girer gibi oluyor ama onu önemsemiyorum her ay oluyordu son zamanlarda.
Belirtilere takilmayin bence. Ben hamile.kaldigim ay sifirdi belirtim o herkesten herkese degisir. HTta hamileyken gogus hassasiyetim bir azalip bir artti hep 😂 akinti desen oda oyle.

Ben de bata kadar takip ettim sonra gidip kan verdim şimdi doktor için bekliyorum ilk kanı 2 ile çarparak gün hesapladım. 2 gündür hiç hamile gibi değilim kan değerim mi azalıyor acaba diye korkup evde kalan son testi yaptım koyu mu diye sonra binden 500e düşse anlayacakmış gibi 😅
Yaaa aynı his bende de var ondan böyle üzgün üzgün yazıyorum 😔😔

Belirtilere takilmayin bence. Ben hamile.kaldigim ay sifirdi belirtim o herkesten herkese degisir. HTta hamileyken gogus hassasiyetim bir azalip bir artti hep 😂 akinti desen oda oyle.
Kuzum maşallah zaman ne çabuk geçiyor senin paşa 22 haftalık olmuş bile saglıkla kucagına alırsın inşallah canım 💙💙

X