2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar kızlarr yumurtlamanın 8.gününden selamlar 😂 çok hafif karın ağrım var hala. Sol göğsümün baya sızladığını fark ettim sabah ama sadece sol böyle bi şey oluyor mu sevgili hamişler ? Bir de marketteyken gözümün önü karardı baya ter attım ayakta duramadım aç da değilim hadi bana bunlar belirti diyin 😂
Belirti bende de oldu tek taraflı arada , ve göz kararması oluyor bu ara🥰

Kızlar selam
Kan tahlilinde gören kaç kişi var grupta acaba
Ne zaman gördünüz değerler kaçtı ?
Ben idrar testinde gördüm sonra bi hafta bekleme kararı aldım yarın kan vereceğim 😊🤲🏻 benim ilki adetten üç gün önce ovulasyon
İkincisi adetten bi gün önce erken gebelik
Sonrası adet günü gebelik
Sonrası da adetten bi gün sonra gebelik
Sonrasında da yapmadım 6 gündür bekliyorum kan vermek için sizler ne yaptınız merak ettim 🤲🏻😊

Eklentiler

• IMG_7014.jpeg
    IMG_7014.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar selam
Kan tahlilinde gören kaç kişi var grupta acaba
Ne zaman gördünüz değerler kaçtı ?
Ben idrar testinde gördüm sonra bi hafta bekleme kararı aldım yarın kan vereceğim 😊🤲🏻 benim ilki adetten üç gün önce ovulasyon
İkincisi adetten bi gün önce erken gebelik
Sonrası adet günü gebelik
Sonrası da adetten bi gün sonra gebelik
Sonrasında da yapmadım 6 gündür bekliyorum kan vermek için sizler ne yaptınız merak ettim 🤲🏻😊
Bana hep belirginleşmiş geldi size de öyle geldi mi ?

İşte problem açıklama yapmıyor doğru düzgün. oflama ne ya nereye gideceğinizi nasıl bilmiyorsunuz sorsaydınız kızsa dahi sorun . Kist olabilir yumurtlama döneminde lekenme olabilir bunlar bir ihtimal en doğru sonucu doktora sorarak öğrenirsiniz . Allah yardımcınız olsun 🙏🏻
O kadar söylenerek muayene etti ki ve odasinda bekleyen 3 kişi vardır haliyle garip oldum ve zaten sorduğum sorulara cevap alamadım muayenede beyaz akıntin var dedi neden olabilir dedim bilmiyorum dedi. Benim sürekli akıntim oluyo her gün dedim kadınsın olacak tabi dedi. Alttan muayeneyi ultrasonu falan nerdeyse zorla yaptirdim çünkü muayene etmek istemiyo gibiydi o moral bozukluguyla da soramadım. Kist yok dedi tabi doğru mu bilemiyorum.

X