2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzum sen bu ay hamile kalsan şubat annesi olma ihtimalin var mı? sezaryen olsa çoğu zaman uygulamada yazan tarihin öncesi oluyor hep öyle gördüm , bende 20 Şubat yazıyor mesela bu normal 9 ay 10 gün 41 hafta falan ediyor ben normal istemiyorum mesela ocak sonu alır mı acaba
Planlı sezaryenler 36 haftadan sonra yapılıyor diye biliyorum canım ☺️ Ocak sonunda da olabilir bence senin doğumun. Tabi bunların hepsi o haftalarda doktorunla vereceğin kararlar ama şu aklında bulunsun bebeğin anne karnında durduğu bir gün bile o kadar kıymetli ki😍

Belirtim yok hamile değil miyim diye sakın düşünmeyin kaç kişiyle konuştum haftasonu ben hiç anlamadım başta dediler 🙏🏻 herkeste belirti olmayabilir hatta bence daha iyi ağrısız sızısız geçer belki de 🙏🏻🥰
İlk gebeliği öğrendikten sonra buralarda yeni gezmeye başlamıştım. Sadece yumurtlama nedir onu biliyordum. Gebelik düşünüyoruz ama ne yumurtlama ağrısı ne yerleşme dönemi ne onun ağrısı hiçbi şeyden haberim yok. Adetim geçene kadar hiçbi yerim ağrımamıştı ya da bilgim olmadığı için ağrısa da o gün çok yürümeme vs bağladım kim bilir. Genelde vücudu dinlememek en iyisi ama kim tutacak artık beni bu kadar şey okumuşum bu sitede😁

İlk gebeliği öğrendikten sonra buralarda yeni gezmeye başlamıştım. Sadece yumurtlama nedir onu biliyordum. Gebelik düşünüyoruz ama ne yumurtlama ağrısı ne yerleşme dönemi ne onun ağrısı hiçbi şeyden haberim yok. Adetim geçene kadar hiçbi yerim ağrımamıştı ya da bilgim olmadığı için ağrısa da o gün çok yürümeme vs bağladım kim bilir. Genelde vücudu dinlememek en iyisi ama kim tutacak artık beni bu kadar şey okumuşum bu sitede😁
Kesinlikle öyle çoğumuz zaten ilişkide hemen hamile kalcaz sanıyorduk ben yumurtlama olayını öğrendiğimden beri bazı zamanlar korunmadık bile 🤣

Kesinlikle öyle çoğumuz zaten ilişkide hemen hamile kalcaz sanıyorduk ben yumurtlama olayını öğrendiğimden beri bazı zamanlar korunmadık bile 🤣
Ay evet ya. Burası sayesinde öğrendim bende. Ayda.1 defa ve 1 güncük hamile kalma şansımız olduğunu.Yumoşlar keşke yaşasa 3-4 gün ama nerdee. Ben de hep sanardım korunmasız ilişki ne zaman olursa olsun hamile kalınıyor sdfghjk. Neyse 34 yaşımda öğrenmiş oldum fghjkşljhg

Ay evet ya. Burası sayesinde öğrendim bende. Ayda.1 defa ve 1 güncük hamile kalma şansımız olduğunu.Yumoşlar keşke yaşasa 3-4 gün ama nerdee. Ben de hep sanardım korunmasız ilişki ne zaman olursa olsun hamile kalınıyor sdfghjk. Neyse 34 yaşımda öğrenmiş oldum fghjkşljhg
+1 kişi ekleyelim🙈

Burda yok adet bitimindeki ilişkiyle hamile kalmıştım, yok adet çok yakındı ama ben yine hamile kaldım, kendini salarsan aklına getirmezsen hamilelik daha kolay olur yazılarını okumaktan ben yine o riski göze alamadım hiç😁

Bu forum sürtündük hamile kalır mıyım konuları ile dolu 🤣 valla çoğu kişi havadan bile kalabileceğini düşünüyor ☺️😅 bu minnoslar uğraştırıyor bizi halbuki
Hahahhaha😂 benim arkadaşım çocuk mu yapsak artık diyip bi kere ilişkşye girdi hamile kaldı. Çocuğu 2 yaşındayken bi ilişkisinde prezervatifi yırtıldı yine hamile kaldı. Kocaları selam verse hamile kalıyolar biz de uğraş dur 😂😂
Şu prezervatif yırtılma olayı bana çok ütopik geliyor ya bimden mi almışlar 🤣
Süre uzunsa aşınmıştır 😂😂
Kandırıyolar mı acaba bizi 😂
kahkaha attım kızlar)))

X