2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar kızlarr yumurtlamanın 8.gününden selamlar 😂 çok hafif karın ağrım var hala. Sol göğsümün baya sızladığını fark ettim sabah ama sadece sol böyle bi şey oluyor mu sevgili hamişler ? Bir de marketteyken gözümün önü karardı baya ter attım ayakta duramadım aç da değilim hadi bana bunlar belirti diyin 😂
Bu göz kararması neymiş arkadaş gerçekten hamilelik belirtisi bence. Benim de her oturup kalkmamda gözüm karariyor

Eklentiler

• Screenshot_20230611-160925_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230611-160925_Samsung Internet.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 83
Göz kararması güzel bi belirti bence😃 Belirtilerin daim olsun, benimkiler azaldı :KK43:
Ekleme: 2 gündür uykum daha erkenden geliyor ama başka da bişey yok. Ağrım da yok bugün. Arada bacağımı atarken kasığa kramp girer gibi oluyor ama onu önemsemiyorum her ay oluyordu son zamanlarda.
Hiç belirti olmadan haftalar geçirenleri de okuyoruz burda, bence belirtilerin azaldı diye umudu kesme 😍

Gideceğim yumurtalarin gününe göre gelismemis dedi dedim ya oflayarak bi Kağit yazdı verdi yarın gitmem gerekiyo nereye bilmiyorum adetimin üzerinden 8 9 gün gectı galiba ve 2 gündür kahverengi kanamam var , vajinada adet olacakmisim gibi hafif ağrı var neden olur bi fikriniz var mı?
İşte problem açıklama yapmıyor doğru düzgün. oflama ne ya nereye gideceğinizi nasıl bilmiyorsunuz sorsaydınız kızsa dahi sorun . Kist olabilir yumurtlama döneminde lekenme olabilir bunlar bir ihtimal en doğru sonucu doktora sorarak öğrenirsiniz . Allah yardımcınız olsun 🙏🏻

Canım ben başladım okumaya da adet bitince mi başlıyoruz ve günde kaç defa okudun interrnete 3 7 41 111 defa okumalısınız yazıyor. Sen kaç defa okudun günde
Bir hacetin olup yerine gelmesini istiyorsan bu ism-i şerifi okumalısın. Bu zikirler Allahu Teala’nın Esmaül Hüsna isimlerinden 11 ism-i şerifinden oluşur. Bir çok evliya ve büyük alimler için ism-i azam mertebesinde bulunan bu isimler ile yapılan dua faziletli ve kabule mazhar olur.

Bu duayı en az 11 en fazla 111 defa okuyarak her türlü istek ve hacet için Allahu Teala’ya el açılıp dua edilir. Allah’ın izniyle en kısa sürede duanız kabul olur.
Zikir aşağıdaki gibi
Allahu hüve Melikun Semiy’un Kadirun Kerimun Haliymun Latiyfun Aliymun Muiynun Sadikun”
Arapça okunusuna bakabilirsiniz netten.
Tesbihi alıp bu zikri söyledikten sonra Allah'ım senden şunu şunu istiyorum diyin detaylıca. Sonra 2. Boncuğa geçin yine zikir ardına tekrar duanızı edin. Bunu 99 kere yapin

X