2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amin canım inşallah Zorluklar bir şekilde aşılıyor ama üzerinde kalan yorgunluk hissi... Rabbim yinede her seferinde baştan başlamayı nasip etti nasıl bir bebe aşkıysa vazgeçemedik Geliyormuş başımıza bela şımarık bi kız Ay eşim duymasın şu yazdığımı

Anlıyorum sizi gerçekten zor bir süreç ben 2defa denedim tup bebek zor bir süreç hem psikolojik men hemde O süreç Allah tez zaman da hayırlısını nasip etsin insalah
Amiin henüz süreç başlamadı o yüzden zorluklarını bilmiyorum kız o süreç de mi zor Ben buraya kadar güç bela geldim

Üstüne ekliyorum geliyormuş şımarık iki kız Gönlümüzden geçenlerin çok daha güzelini yaşarız İnşAllah bende hep kız istedim istedim bir baktık ki oğlum olacak. Duyunca sevindim değişik hissettim erkek annesi olmaya iyice alıştım sonra melek oldu. Şimdi kızdan daha çok oğlum olsun istiyorum nasip olur inşAllah sağlıkla kucağımıza alacağımız yavrularımız

Amiin henüz süreç başlamadı o yüzden zorluklarını bilmiyorum kız o süreç de mi zor Ben buraya kadar güç bela geldim
Vala canim sadece piskolijikmen hepsini atlatıyorsun 12 gün bekleme süreç oluyor sürekli dinleniyorsun felan bide okadar ümitli konuşuyorlar sonunda tutmadığında hüsrana uğruyorum tabi taktiri ilahi benimle birlikde tedavi görenlerin hepsinin oldu kismet degilmis ama insalah tek seferde olur cnm seninki hata başlamadan olur insalah☺

Tsh yüzünden iki ay önce 16 gün sürdü tüm tarihleri değiştirdi.çok şükür düzene oturdu tekrardan
Geçen ay benim de allab bullaktı ilk ilaca başladığım an. 6 gün regl oldum sonra 2 gün hiç bişi yoktu. Eşimle ilişki oldu sonra 5 gün daha regl oldum. Çok enteresandı.

Geçen ay benim de allab bullaktı ilk ilaca başladığım an. 6 gün regl oldum sonra 2 gün hiç bişi yoktu. Eşimle ilişki oldu sonra 5 gün daha regl oldum. Çok enteresandı.
aynen bende reglim 7 gün sürdü bitti ertesi gün akşam tekrar başladı 8 gün daha sürdü.Hiç bitmeyecek zannettim. benim tsh 0.01 olduğu için ilaç kullanıyordum dozu yanlış olmuş aldı başını gitti. 6yı geçtiği için regl düzenimi böyle bozmuş

Hanımlar şifremi unuttuğum için yenilemek zor geldigi için bu ay uzaktan takip edebildim yazmak bu güne nasip oldu, test konusunda 2 hamileliğimde de beni şaşırtmayan marka laboquik oldu, ilkinde en silik haliyle ciktigi gün gidip kan vermiştim kanda 2 çıkmıştı değer, o kadar başından yakalıyor, 2 gün sonra 47 ye çıkmıştı o zamanlar test de koyulasmaya başlamıştı değerle birlikte, bu sefer akşam kuruma çizgisi çıktı, ertesi öğlen test verdim 5.40 çıktı beta, normalde kuruma çizgisi gölgesi vs hiç biri çıkmıyor bembeyaz oluyor ikinci çizgi, salı günü 5,40 iken ilk kan testimi yaptırdım çok arada bir rakam olduğu için Çarşamba bidaha verdim kan, 17 çıktı, bugün yine verdim 71 çıktı inşallah sağlıklı bir şekilde ilerleriz Bu arada ilişki en son 27 Mayıs'ta oldu, 5,40 betanin çıkması 6 Haziran tarihinde. Laboquik 50 li kutu almıştım diğer hamilelikte, aradan 5 sene geçti ama onların devamını kullandım atmamistim, artimed kullanan veya kuruma çizgisi olan testleri kullanan hanımları görüyorum bazıları bu hassas konumuz üstünden çift çizgi çıkarıyor o hayal kırıklığı çok kötü, onun için yazmak istedim inşallah bu ay isteyen ve bakabilecek olan herkes hamile kalır, benim de değerler giderek artar inşallah

Kız Allah mı söyletiyor Eşim çok istiyor ikiz çevreden de duyuyorum ikiz olsunda gör gibi laflar ben son iki üç aydır böyle kızım olacak hissine kapıldım ama eşime de diyorum kızım olacak kızım olacak hissediyorum diye Hiç erkek çocuk annesi olacağını düşünmedim ama evlat evlattır rabbim hayırlı sağlıklı versin inşallah Çok üzüldüm canım inşallah tez vakitte kardeşi yerleşir rahmine abimin yerini tutamam ama yaralarını sarmaya geldim der annesi

En ya olmaması değil de hiç olmayacakmış gibi bir his var o gelince ben bitiyorum Neyse olumsuzu atıyorum evrene kız annesi olacağıma dair enerji gönderiyorum olumlqmalar dualar tüm tuşlara basıyorum artık

ağlattın beni :) tüm kalbimle amiiin diyorum.Rabbim bu ay sana ikizlerini bana da oğlumun kardeşini gönderir inşAllah

hayırlı olsun ne güzel erken erken farketmişin hepsinde de :) sağlıkla kucağına almak nasip olur inşAllah :)

Aslında baya var gibi ama kanda çıkmamış. Lh testinde çok koyu. Bence başka markadan bir kaç test al 2 3 gün takip et koyulaşacak mı?
Şimdi başka marka aldım yaptım bu şekilde 5 dk fotoğrafı bu arada testin

Eklentiler

• IMG_0941.jpeg
    137,3 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_0946.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 89
hayırlı olsun ne güzel erken erken farketmişin hepsinde de :) sağlıkla kucağına almak nasip olur inşAllah :)
Teşekkür ediyorum 4 senedir istemiyordum baya zor karar verdim ikincisine, istediğim ay da üstüne fazla düştüm olsun hemen olsun diye insanoğlu işte, asla istemiyorum diyordum bu senenin başına kadar,sene başında kararımı vermistim Mayıs ya da Haziran'da olsun diye bu sefer de oldu mu oldu mu hadi olsun hadi olsun derken kaset testi kan testi peşine düştüm

galiba vakti gelince insanın içine isteği yerleştiriyor rabbim :) ne güzel tam istediğin ayda olmuş sağlıkla büyüsün bebiş

Diğer iki testimde de böyle çizgi var ama bakmıştın ya miratech canım bu
aynen hem onlarda hem bunda gördüm canım ama bu testte sıkıntı var diye hatırıyorum yanılmamak için sordum :) sabah ilk idrarla tekrar yapar mısın nedense ben senin hamile olduğunu düşünüyorum inşAllah yanılmıyorumdur seni de boşuna ümitlendirmek istemem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…