2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

ay bu ilaçlarda dengeyi bozuyor klomen kullandınmı peki
geçen sene bir defa kullanmıştım normal zamanında iğne oldum ama kist oldu oda yoksa ikinci ayda tekrar klomen verecekti 3 ay öncesi başka doktora gittiğmde femara deneyelim dedi iki ay kullandm ama düzen bozuldu anca düzene giriyor ama vücut muazzam birşey dzüen bozulunca erken adet oldum 2 defa.. adet bitti 15 gün sonra tekrar adet oldum bu sefer 12. günde yumurtlama oldu

geçen sene bir defa kullanmıştım normal zamanında iğne oldum ama kist oldu oda yoksa ikinci ayda tekrar klomen verecekti 3 ay öncesi başka doktora gittiğmde femara deneyelim dedi iki ay kullandm ama düzen bozuldu anca düzene giriyor ama vücut muazzam birşey dzüen bozulunca erken adet oldum 2 defa.. adet bitti 15 gün sonra tekrar adet oldum bu sefer 12. günde yumurtlama oldu
ay iyice vucudun düzeni bozulmuş bi iki ay bişey kullanma takviye dışında biraz toparlansın sen tüp bebek düşünüyorum demiştin ne oldu sürecin başladımı

ay iyice vucudun düzeni bozulmuş bi iki ay bişey kullanma takviye dışında biraz toparlansın sen tüp bebek düşünüyorum demiştin ne oldu sürecin başladımı
yok zaten kullanmıyorum doktorda erken olunca biraz bekleyelim bir düzene girsin dedi temmuz ağustos gibi bakalım kısmetse başlayalım diyoruz bu arada biraz vitamin takviye artık allah ne verdiyse kullanalm dedik:))

Kizlar aşılamanın 10.gunu kalbim kadar temiz bir test 😅 gerçi doktor 13-14.gun kanda ver diye söylemişti ama dayanamadım tabi ki 😅
Sizde mi asilama yaptınız bende bugün 11 günüm bende de bu sekil yine de kismet tabi Allah herkese hayırlısını nasip etsin

melisaa93 melisaa93 @Niqu L A L L A L @canancan11 @dmlcm @cnlrm @1fafeyla @fnd_50 imagination forever imagination forever B Buffalosos @Tikabasa ve diğer kizlar isminiz aklıma gelmedi size bi haberim var hamileyim bugün eczaneye gittim adet söktürücü almaya dedim bi test yapayım çok umutsuzdum belirtim de yok bi baktım pozitif 🥰😍🤩😁 bu arada hesabıma giriş yapamiyordum kaç gündür yarın mesajları baştan okumaya baslicam darısı hepinizin başına kizlar ❤️❤️
Bu nasıl güzel bir pozitifff yaaa 😍 hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻😍💐💐

Canım ne yaptın çıkmadı mı sonuç ?
35 geldi 🥹🥰🥰 dua edin olur mu hayırlısıysa devam etsin sağlıkla , daha önce 2 kimyasal olmuştu korkuyorum 🥲🙏 Allah en güzel zamanlarda hepimize en hayırlısını nasip etsin inşallah, sizlere de dua edeceğim bu gruptan çok güzel haberler gelecek çok inanıyorum Rabbime 🙏❤️

35 geldi 🥹🥰🥰 dua edin olur mu hayırlısıysa devam etsin sağlıkla , daha önce 2 kimyasal olmuştu korkuyorum 🥲🙏 Allah en güzel zamanlarda hepimize en hayırlısını nasip etsin inşallah, sizlere de dua edeceğim bu gruptan çok güzel haberler gelecek çok inanıyorum Rabbime 🙏❤️
Kat kat sağlıkla artsın kuzum inşallah 🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰 bu sefer güzelce tutunacak minnoş güzel düşünelim

Allah sağlıkla ilerlemesini nasip etsin🙏

Çok çok sevindimmmm😍 sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻😍

X